Skubas przerywa wydawniczą ciszę. Będzie nowy album!


11 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Skubas powraca z nowym materiałem. Artysta ma już gotowy album, który właściwie tylko czeka na wydanie. Sprawdźcie szczegóły!

Skubas – sześć lat wydawniczej ciszy

Sześć lat – tyle czasu kazał na siebie czekać Skubas, bowiem to właśnie w 2014 roku ukazał się jego ostatni do tej pory album Brzask, zawierający jeden z największych przebojów artysty – Nie mam dla ciebie miłości. Na swoim koncie Skubas ma jeszcze wydany dwa lata wcześniej długogrający debiut – Wilczełyko. Potem długo, długo nic.

Skubas, choć nieustannie grał koncerty i był obecny w polskim przemyśle muzycznym, do 2019 roku nie wydał nic nowego. Pod koniec minionego roku ukazał się jego singiel Szklane miesiące, który zapowiadał jego nadchodzący, trzeci album. Do tej pory nie otrzymaliśmy jednak na ten temat żadnych szczegółowych informacji.

Skubas – Szklane miesiące, posłuchaj

Skubas – trzeci album jest już gotowy!

Dopiero teraz, Skubas poinformował na swoim Facebooku, że od trzech miesięcy ma już gotowy materiał na swój trzeci album, którego premiera, jak wiele innych została zastopowana przez zamrożenie branży muzycznej w związku z pandemią. Przeczytajcie cały wpis artysty:

Mam dobrą  nowinę. Być może dobrą nie tylko dla mnie samego, być może ucieszy też to parę osób. Otóż od około trzech miesięcy na moim komputerze spoczywa master mojej trzeciej, długogrającej, solowej, osobistej płyty. Dlaczego piszę Wam dopiero teraz? Bo posłuchałem ludzi z wytwórni, z którą współpracuję. Być może mają rację, bo dzisiaj news w sieci, nie podparty natychmiastowymi działaniami wydawniczymi i promocyjnymi, działa bardzo krótko. Tym bardziej jeśli się z tym wydawaniem „zwlekało” całe sześć lat. Niemniej jednak, bo z trochę już po tych trzech miesiącach z lekko „przestarzałym” entuzjazmem, już teraz oficjalnie, dzielę się z Wami swoją Wielką Radością. Mam też ogromną nadzieję, że Ci którzy zawzięcie czekali na moją płytę nie pozostaną zawiedzeni! Bądźcie cierpliwi w sprawach szczegółowych pt. „kiedy, gdzie, o której” – Wszystko będzie w swoim czasie – już niebawem!!!

Fajnie jest zdjąć z siebie plecak po długiej podróży…

Skubas nowy album

Skubas powraca z nowym materiałem. Artysta ma już gotowy album, który właściwie tylko czeka na wydanie. Sprawdźcie szczegóły! Skubas – sześć lat wydawniczej ciszy Sześć lat – tyle czasu kazał na siebie czekać Skubas, bowiem to właśnie w 2014 roku ukazał się jego ostatni do tej pory album Brzask, zawierający jeden z największych przebojów artysty […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Trasa Chóralnie - Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Biletomat.pl
od 119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →