Skubas zaprezentował nowy utwór – „Ojciec i syn”


07 września 2020

Podziel się newsem:

Skubas zaprezentował nowy utwór, który znajdzie się na jego nadchodzącym albumie. Klip, który mu towarzyszy, powstał na potrzeby konkursu Papaya Young Directors, w którym zdobył pierwsze miejsce.

Skubas powraca z nowym albumem

6 lat – tyle minęło od premiery ostatniego albumu Skubasa Brzask. Wszystko wskazuje na to, że niebawem artysta przerwie tę wydawniczą ciszę i zaprezentuje nam swój nowy, trzeci album studyjny.

Pod koniec 2019 roku ukazał się singiel Szklane miesiące, zwiastujący nowy materiał. Natomiast w sierpniu Skubas zdradził, że płyta jest już gotowa, jednak ze względu na pandemię jej wydanie zostało zastopowane. Nie znamy jeszcze ani tytułu, ani dokładnej daty premiery, ale możemy posłuchać nowego utworu.

Ojciec i syn to piosenka – prezent na piąte urodziny mojego syna. Poruszam w niej temat relacji/miłości ponad wszystko, w dalekim od ideału świecie. Życzyłbym sobie by była aktualna na zawsze.

Skubas

Posłuchajcie utworu Ojciec i syn od Skubasa:

Skubas – Ojciec i syn

Wydanie tego singla akurat teraz nie jest przypadkowe. Utwór brał bowiem udział w konkursie Papaya Young Directors, w ramach którego młodzi twórcy filmowi mogli stworzyć teledyski dla artystów związanych z wytwórnią Kayax.

Nie zawsze wszystko układa się dokładnie tak jakbyśmy tego chcieli. Pierwszy singiel zapowiadający moją nową płytę miał się ukazać w postaci teledysku już tydzień temu , ale …z powodu przyczyn technicznych jego premiera została opóźniona. W międzyczasie miał miejsce finał konkursu Papaya Young Directors , w którym to udział brała inna moja nowa piosenka pt. Ojciec i syn. Nie dość, że teledysk do niej zajął pierwsze miejsce, to jego treść i forma w moim odczuciu czyni go jednym z najciekawszych klipów w polskiej muzyce jakie dane było mi kiedykolwiek oglądać! Czuję wielką radość i dumę mogą się nim dziś z Wami podzielić !!! Wszystko widocznie układa się dokładnie tak jak ma się układać!

Skubas

Dzięki konkursowi wyjątkowe obrazy zyskały także utwory Natalii Przybysz, Barbary Wrońskiej, Smolika i Kev Foxa oraz Kroków.

Teledyski zrealizowane w ramach konkursu Papaya Young Directors

Natalia Przybysz – Że Jestem

Barbara Wrońska – Czarna D.

SMOLIK / KEV FOX – Move Honey

Kroki – Fading all out

Skubas zaprezentował nowy utwór, który znajdzie się na jego nadchodzącym albumie. Klip, który mu towarzyszy, powstał na potrzeby konkursu Papaya Young Directors, w którym zdobył pierwsze miejsce. Skubas powraca z nowym albumem 6 lat – tyle minęło od premiery ostatniego albumu Skubasa – Brzask. Wszystko wskazuje na to, że niebawem artysta przerwie tę wydawniczą ciszę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Trasa Chóralnie - Skubas, Mikromusic, Smolik | Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Biletomat.pl
od 119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →