Natalia Przybysz z wyjątkowym koncertem w warszawskiej Progresji


23 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Natalia Przybysz to bez wątpienia jeden z najsilniejszych kobiecych głosów na polskim rynku muzycznym. Charyzmatyczna wokalistka wystąpi na Letniej Scenie Progresji już 19 września.

Natalia Przybysz – jakość spod znaku sióstr

Zespół Sistars, głośny debiut i dwie siostry, Natalia i Paulina Przybysz. Formacja przyniosła im popularność i prędko rozbujała muzyczną karierę, a ich wspólne kawałki noszą już znamiona kultowych. Ich pierwszy album Siła Sióstr dwa lata temu doczekał się reedycji, a jeden z największych przebojów Natalii i Pauliny Przybysz, Sutra, został wzięty na warsztat przez Bass Astral x Igo. Wokalistki udzieliły się też jako chórzystki na fenomenalnej płycie Krzysztofa Zalewskiego Zalewski Śpiewa Niemena.

Natalia Przybysz koncert

Zarówno Natalia, jak i Paulina Przybysz kontynuują swoją karierę, choć obecnie ich drogi się rozeszły i na sukces pracują solo. Obie siostry pojawiły się również w projekcie Albo Inaczej – Lech Music. Na najnowszej składance Natalia Przybysz zinterpretowała utwór Studio, Scena, Łóżko, który w oryginale wykonywany jest przez Tego Typa Mesa.

Lech Music 2020 – Studio, Scena, Łóżko

Natalia Przybysz – portret kobiety w ogniu

Natalia Przybysz wykreowała swoją markę niepowtarzalną barwą głosu oraz niezwykle lirycznymi tekstami. Jej muzyka powoduje podskórne drżenie, a obycie sceniczne sprawia, że każdy koncert rośnie do rangi niepowtarzalnego widowiska. Utwory Natalii to swobodne granie na emocjach oraz na języku; wokalistka poczyna sobie z nim bardzo śmiało, nie wahając się przed lingwistycznymi eksperymentami. Na scenie prezentuje ogromną wrażliwość – widać, że dosłownie orbituje wokół muzyki. Jej ostatni album Jak Malować Ogień zebrał przychylne opinie wśród krytyków oraz słuchaczy, a Natalia Przybysz w wywiadzie zdradziła nam, jak się czuje stojąc na scenie i jak wydać ekologiczną pytę.

Natalia Przybysz – Ogień

Natalia Przybysz na Letniej Scenie Progresji

Natalia Przybysz już 19 września wystąpi na Letniej Scenie Progresji! Jeden z największych warszawskich klubów, aby sprostać pokładanym w nim oczekiwaniom, zorganizował serię plenerowych koncertów. Cykl otworzą występy Nocnego Kochanka i Zaciera, lecz Progresja ma w zanadrzu dużo więcej niespodzianek. Koncert Natalii Przybysz bez wątpienia jest jednym z wyczekanych wydarzeń- koniecznie sprawdźcie, jak szczerość i swoboda prowadzenia wokalnej narracji przez artystkę wypada na otwartej scenie.

Natalia Przybysz koncert

Natalia Przybysz w Progresji, 19 września – bilety

Bilety na koncert Natalii Przybysz w ramach Letniej Sceny Progresji są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Zapraszamy!

Natalia Przybysz to bez wątpienia jeden z najsilniejszych kobiecych głosów na polskim rynku muzycznym. Charyzmatyczna wokalistka wystąpi na Letniej Scenie Progresji już 19 września. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →