Natalia Przybysz z wyjątkowym koncertem w warszawskiej Progresji


23 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Natalia Przybysz to bez wątpienia jeden z najsilniejszych kobiecych głosów na polskim rynku muzycznym. Charyzmatyczna wokalistka wystąpi na Letniej Scenie Progresji już 19 września.

Reklama

Natalia Przybysz – jakość spod znaku sióstr

Zespół Sistars, głośny debiut i dwie siostry, Natalia i Paulina Przybysz. Formacja przyniosła im popularność i prędko rozbujała muzyczną karierę, a ich wspólne kawałki noszą już znamiona kultowych. Ich pierwszy album Siła Sióstr dwa lata temu doczekał się reedycji, a jeden z największych przebojów Natalii i Pauliny Przybysz, Sutra, został wzięty na warsztat przez Bass Astral x Igo. Wokalistki udzieliły się też jako chórzystki na fenomenalnej płycie Krzysztofa Zalewskiego Zalewski Śpiewa Niemena.

Natalia Przybysz koncert

Zarówno Natalia, jak i Paulina Przybysz kontynuują swoją karierę, choć obecnie ich drogi się rozeszły i na sukces pracują solo. Obie siostry pojawiły się również w projekcie Albo Inaczej – Lech Music. Na najnowszej składance Natalia Przybysz zinterpretowała utwór Studio, Scena, Łóżko, który w oryginale wykonywany jest przez Tego Typa Mesa.

Lech Music 2020 – Studio, Scena, Łóżko

Natalia Przybysz – portret kobiety w ogniu

Natalia Przybysz wykreowała swoją markę niepowtarzalną barwą głosu oraz niezwykle lirycznymi tekstami. Jej muzyka powoduje podskórne drżenie, a obycie sceniczne sprawia, że każdy koncert rośnie do rangi niepowtarzalnego widowiska. Utwory Natalii to swobodne granie na emocjach oraz na języku; wokalistka poczyna sobie z nim bardzo śmiało, nie wahając się przed lingwistycznymi eksperymentami. Na scenie prezentuje ogromną wrażliwość – widać, że dosłownie orbituje wokół muzyki. Jej ostatni album Jak Malować Ogień zebrał przychylne opinie wśród krytyków oraz słuchaczy, a Natalia Przybysz w wywiadzie zdradziła nam, jak się czuje stojąc na scenie i jak wydać ekologiczną pytę.

Natalia Przybysz – Ogień

Natalia Przybysz na Letniej Scenie Progresji

Natalia Przybysz już 19 września wystąpi na Letniej Scenie Progresji! Jeden z największych warszawskich klubów, aby sprostać pokładanym w nim oczekiwaniom, zorganizował serię plenerowych koncertów. Cykl otworzą występy Nocnego Kochanka i Zaciera, lecz Progresja ma w zanadrzu dużo więcej niespodzianek. Koncert Natalii Przybysz bez wątpienia jest jednym z wyczekanych wydarzeń- koniecznie sprawdźcie, jak szczerość i swoboda prowadzenia wokalnej narracji przez artystkę wypada na otwartej scenie.

Natalia Przybysz koncert

Natalia Przybysz w Progresji, 19 września – bilety

Bilety na koncert Natalii Przybysz w ramach Letniej Sceny Progresji są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Zapraszamy!

Natalia Przybysz to bez wątpienia jeden z najsilniejszych kobiecych głosów na polskim rynku muzycznym. Charyzmatyczna wokalistka wystąpi na Letniej Scenie Progresji już 19 września. Natalia Przybysz – jakość spod znaku sióstr Zespół Sistars, głośny debiut i dwie siostry, Natalia i Paulina Przybysz. Formacja przyniosła im popularność i prędko rozbujała muzyczną karierę, a ich wspólne kawałki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Natalia Przybysz Letnia Scena Progresji | 19.09.2020

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.