“Lekko” na wiosnę z Noviką. Nowy album w drodze

Obserwuj nas na instagramie:

Jedna z najaktywniejszych artystek polskiej sceny klubowej wraca z nowym utworem.

Novika ma trzy solowe albumy na koncie, zaczynała z zespołem Futro i ze Smolikiem oraz współpracowała m.in. z Arturem Rojkiem, Emade, Marcinem Czubalą i Skubasem. Do tego występówala na najważniejszych festiwalach, w najlepszych klubach i od lat prowadzi własne audycje. Ale Novika nie zamiesza zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie, z nowym singlem “Lekko” rozpoczyna wiosnę i zapowiada swój nowy album.

Po dobrze przyjętej EP’ce “Novika Collabs” wokalistka wraca z utworem, stanowiącym kontynuację udanych prób współpracy z młodymi producentami. Muzykę do utworu “Lekko” skomponował Adam Brass, a współautorem tekstu jest Marcin Staniszewski (Beneficjenci Splendoru). Efekt połączonych sił znów pozytywnie zaskakuje, a piosenka emanuje pulsującym rytmem i melodyjnością.

Klimat utworu opowiadającego o potrzebie całkowitego wyzwolenia i ucieczki od rutyny odzwierciedla również klip zrealizowany w ramach projektu Electronic Beats. By osiągnąć ten efekt, Novika, reżyser Martin Rath i operator Yori Fabian udali się w poszukiwaniu aż na Teneryfę. Główną rolę w teledysku gra zjawiskowa młoda aktorka, Marianna Zydek.

Jedna z najaktywniejszych artystek polskiej sceny klubowej wraca z nowym utworem. Novika ma trzy solowe albumy na koncie, zaczynała z zespołem Futro i ze Smolikiem oraz współpracowała m.in. z Arturem Rojkiem, Emade, Marcinem Czubalą i Skubasem. Do tego występówala na najważniejszych festiwalach, w najlepszych klubach i od lat prowadzi własne audycje. Ale Novika nie zamiesza […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →