fot. Łukasz Zabłocki

Natalia Nykiel zakochuje się w nowym singlu „P.R.I.D.E.”

Podziel się newsem:

Może i czerwiec się skończył, ale to nie znaczy, że nie możemy być nadal dumni. Wie o tym doskonale Natalia Nykiel, w związku z czym, artystka dzieli się tęczowym singlem P.R.I.D.E.

Natalia Nykiel wraca do sprawdzonych, popowych schematów

Natalia Nykiel przyzwyczaiła nas już do faktu, że każde jej kolejne wydawnictwo to przemyślany koncept album, osadzony w konkretnej stylistyce. Jej ostatnie płyty, czy to długogrająca Discordia, czy EPka Origo to zwrot w bardziej odważną, elektroniczną stronę, za której brzmienie odpowiadał również współpracujący z wokalistką Michał „Fox” Król. Od jakiegoś czasu Natalia nie kryje się jednak z powrotem do sprawdzonych, popowych rozwiązań, które słyszeliśmy już chociażby w jej wakacyjnym singlu Atlantyk, czy współpracy z Marcinem Maciejczakiem, owocem której był singiel Ciepły Front.

Marcin Maciejczak – Ciepły Front feat. Natalia Nykiel

Natalia Nykiel prezentuje nowy singiel P.R.I.D.E. To początek nowej ery

Nie ma takich miejsc, skąd nie widać piękna – śpiewa Natalia Nykiel w swojej najnowszej piosence. P.R.I.D.E. to pełen dobrej, pozytywnej energii, nadziei, siły i, co najważniejsze – miłości, utwór, który zapowiada nowy rozdział w muzycznej karierze artystki. Ten kawałek to propozycja zdecydowanie skrojona pod radiowe listy przebojów i z pewnością już niedługo rozgości się na nich na dłuższy czas.

P.R.I.D.E. to jednak, obok chwytliwego brzmienia, przede wszystkim przekaz. Ważny i istotny. W informacji prasowej czytamy, że to jedyny utwór z nowego albumu wokalistki, który nie stawia żadnych pytań, nie nasuwa wątpliwości. Leżące u podstaw naszej europejskiej kultury wartości – takie jak równość, tolerancja czy otwartość – są niezniszczalne, a ich istota nie powinna być nigdy przedmiotem żadnej dyskusji. Jeżeli dodamy do nich największą siłę poruszającą świat do przodu, czyli miłość, dotkniemy istoty piękna. Choć dla każdego może ono mieć inne oblicze.

Natalia Nykiel – P.R.I.D.E., posłuchaj singla!

Nowy album od Natalii Nykiel nadchodzi! Kiedy premiera płyty?

Jednocześnie to jednak dość zwodniczy singiel, bowiem nadchodzący album Natalii Nykiel, który zapowiada właśnie utwór P.R.I.D.E., ma być zdecydowanie bardziej niepokojącym, mrocznym uniwersum, którego przedsmak możemy obserwować w teledysku towarzyszącemu temu kawałkowi. Klip do utworu P.R.I.D.E., za którego reżyserię odpowiada Łukasz Zabłocki to świadoma i dojrzała kreacja, która swoją kontynuację będzie miała w kolejnych teledyskach do nowej płyty Natalii, o której czytamy:

Aby opowiedzieć własną historię, wykrzyczeć swoje prawdy i wyszeptać skryte lęki, artystka zaprasza nas do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic. To podróż przez fantastyczną dystopię, mroczną i niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.

Dodatkowo, sama artystka pisze o swoich nowych działaniach:

Zabieram Was w podróż. Czasami mroczną i niezrozumiałą, a czasami (liczę, że dla Was również) piękną i wciągającą. Bardzo się za Wami stęskniłam, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.

Natalia Nykiel P.R.I.D.E.
Natalia Nykiel – „P.R.I.D.E.”, okładka singla

Jednocześnie nadchodzące wydawnictwo artystki ma być jej najbardziej osobistym materiałem. Zdaje się, że jest na co czekać. Natalia nie zdradziła jeszcze szczegółów, ani daty premiery swojej nowej płyty, obserwujcie jednak jej profile w sieci, aby nie przegapić kolejnych informacji!

Zobacz również: Natalia Nykiel zakończyła prace nad nowym albumem

Może i czerwiec się skończył, ale to nie znaczy, że nie możemy być nadal dumni. Wie o tym doskonale Natalia Nykiel, w związku z czym, artystka dzieli się tęczowym singlem P.R.I.D.E. Natalia Nykiel wraca do sprawdzonych, popowych schematów Natalia Nykiel przyzwyczaiła nas już do faktu, że każde jej kolejne wydawnictwo to przemyślany koncept album, osadzony […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →