Natalia Nykiel zakończyła prace nad nowym albumem

Podziel się newsem:

Natalia Nykiel wrzuciła na swoje social media zdjęcie ze studia, w towarzystwie Michała Foxa Króla i Piotra Roguckiego. Ogłosiła w ten sposób, że jej nowa płyta jest już gotowa.

Natalia Nykiel w studiu z Michałem Foxem Królem i Piotrem Roguckim

Nadchodzą nowości od Natalii Nykiel. Na jej mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z podpisem: Z Foxem i Roguckim informujemy, że prace nad moją 3 płytą zostały zakończone!

Obecność Michała Foxa Króla nie dziwi, gdyż producent pracował z wokalistką przy wszystkich jej dotychczasowych projektach. Zaskoczeniem jest za to Piotr Rogucki. Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie jego rola na wydawnictwie. Kilka lat temu Natalia, w rozmowie z Kubą Wojewódzkim zdradziła, że jej marzeniem jest stworzenie utworu z liderem Comy.

Na ten moment nieznana jest data premiery nowej płyty. Na więcej szczegółów dotyczących wydawnictwa musimy poczekać.


Nadchodząca płyta będzie trzecim, po Lupus Electro (2014) i Discordia (2017), długogrającym albumem Natalii Nykiel. Jej ostatnim wydawnictwem jest EPka Origo, która ukazała się bez wcześniejszej zapowiedzi w listopadzie 2019 roku. Artystka zdobyła dzięki niej swojego pierwszego Fryderyka, w kategorii Album Roku Elektronika. Minialbum przyniósł jej także sukcesy na scenie międzynarodowej. Natomiast w lipcu 2020 światło dzienne ujrzał zaskakujący singiel Atlantyk, w stylu country.

Natalia Nykiel – Atlantyk

Natalia Nykiel wrzuciła na swoje social media zdjęcie ze studia, w towarzystwie Michała Foxa Króla i Piotra Roguckiego. Ogłosiła w ten sposób, że jej nowa płyta jest już gotowa. Natalia Nykiel w studiu z Michałem Foxem Królem i Piotrem Roguckim Nadchodzą nowości od Natalii Nykiel. Na jej mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z podpisem: Z […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →