Karaś/Rogucki prezentują teledysk do utworu „Kilka Westchnień”


23 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Duet Karaś/Rogucki zamyka rok 2021 mocnym akcentem. Zobaczcie ich najnowszy teledysk do singla Kilka Westchnień.

Karaś/Rogucki – duet na dzisiejsze czasy

Ostatni bastion romantyzmu duetu Karaś/Rogucki powstawał w 2019 roku. Z perspektywy końcówki 2020, można śmiało powiedzieć, że album swoim klimatem i tekstami idealnie wpisał się w ten dziwny rok…

Powyższe słowa czytamy w informacji prasowej dotyczącej premiery nowego singla projektu Karaś/Rogucki, a jest nim utwór Kilka Westchnień – zdecydowanie jeden z ulubionych momentów debiutanckiego krążka tej dwójki.

Karaś/Rogucki – Ostatni Bastion Romantyzmu, posłuchaj albumu

Kilka westchnień – nowy singiel duetu Karaś/Rogucki

To, jak bardzo Ostatni bastion romantyzmu wpasował się w ten dziwny rok i w pewnym sensie przewidział niektóre społeczne zachowania, potwierdza właśnie wybrana na najnowszy singiel piosenka.

Dziś uzupełnił ją energetyczny obrazek, nagrany w warszawskim klubie SPATiF, który powstał we współpracy z marką Dewar’s. Zobaczcie efekty!

Karaś/Rogucki – Kilka westchnień, zobacz teledysk

Sami artyści mówią o utworze Kilka westchnień:

Kilka westchnień to ostatnia piosenka, którą skomponowaliśmy tworząc materiał na płytę. Powstała w bardzo szybkim tempie i od razu czuliśmy, że to może być singlowy numer. Miała być wydana w maju, ale ten rok nas nie rozpieszczał i po drodze napotkaliśmy na wiele przeszkód… Tak czy inaczej, bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do premiery tego utworu, może właśnie to on miał zamknąć 2020. Przyznam, że to mój ulubiony numer na Ostatnim Bastionie Romantyzmu.

To słowa Kuby Karasia, z kolei Piotr Rogucki dodaje:

Jest to piosenka o punkcie, w którym podczas bycia ze sobą dwojga kochanków, na chwilę cały świat przestaje istnieć. Taka chwila w języku medycznym nazywana jest orgazmem.

Karaś/Rogucki
Karaś/Rogucki

Karaś/Rogucki – koncerty w 2021

Choć panowie mieli wyjątkowo utrudnioną promocję swojego debiutanckiego albumu, nie zamierzają składać broni i mają nadzieję wrócić na koncertowy szlak już wiosną 2021 roku. W ramach powrotu na trasą zagrają między innymi w Szczecinie i Zielonej Górze. Sprawdźcie szczegóły!

Karaś Rogucki
Karaś/Rogucki

Duet Karaś/Rogucki zamyka rok 2021 mocnym akcentem. Zobaczcie ich najnowszy teledysk do singla Kilka Westchnień. Karaś/Rogucki – duet na dzisiejsze czasy Ostatni bastion romantyzmu duetu Karaś/Rogucki powstawał w 2019 roku. Z perspektywy końcówki 2020, można śmiało powiedzieć, że album swoim klimatem i tekstami idealnie wpisał się w ten dziwny rok… Powyższe słowa czytamy w informacji […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Karaś/Rogucki

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.