Natalia Nykiel ponownie zaskakuje. Posłuchaj nowego singla „Atlantyk”

Podziel się newsem:

Natalia Nykiel nie pozwala swoim fanom się nudzić. Właśnie zaprezentowała nowy singiel Atlantyk, a wraz z nim – swoją nową muzyczną odsłonę. Sprawdźcie!

Natalia Nykiel – artystka sukcesu

Natalia Nykiel z pewnością nie osiada na laurach. Jej ostatnie wydawnictwo, to wydana niespodziewanie, odważna EPka Origo, która narobiła sporo szumu. Artystka pokazała nią bowiem zupełnie odświeżone i dojrzałe brzmienie.

Wydawnictwo było ukierunkowane na promocję zagraniczną, co przyniosło naszej rodzimej gwieździe electro-popu wiele dobrego. Artystka znalazła się chociażby w line-upie popularnego, amerykańskiego festiwalu SXSW, który odbywa się w Teksasie.

Natalia Nykiel na amerykańskim festiwalu

Natalia Nykiel wraca do rodzinnego Mrągowa i romansuje z country

Ten teksański klimat chyba udzielił się Natalii, która właśnie podzieliła się swoim zupełnie nowym singlem. Atlantyk to utwór, w którym wokalistka odkrywa przed słuchaczami swoją jeszcze inną, muzyczną odsłonę. Tym razem jest to country i powrót do korzeni, bo artystka ponownie śpiewa po polsku!

Sama Natalia w wywiadzie dla portalu Red Bull powiedziała o swoim nowym singlu:

Ostatnio było u mnie dużo ognia, więc tym razem mamy nawiązanie do dużej wody. Do oceanu wręcz. Taka moja pocztówka z wakacji, ode mnie dla was. Atlantyk na pewno znajdzie się na płycie, nad którą już pracuję, i prace nad nią są już bardzo zaawansowane. Pozdrawiam z tego miejsca Foxa, który pewnie w tym momencie cały czas nad nią siedzi. Mogę tylko zdradzić, że to będzie bardzo różnorodny materiał.

Sprawdźcie zatem, jak Natalia Nykiel wypadła w tym niecodziennym wydaniu!

Natalia Nykiel nie pozwala swoim fanom się nudzić. Właśnie zaprezentowała nowy singiel Atlantyk, a wraz z nim – swoją nową muzyczną odsłonę. Sprawdźcie! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →