Fryderyki przenoszą się do Szczecina. Kiedy poznamy laureatów?

Podziel się newsem:

Fryderyki ponownie zmieniają lokalizację. W tym roku najważniejsze polskie nagrody muzyczne zostaną wręczone w Szczecinie.

Fryderyki w tym roku w Szczecinie

Już 25 czerwca odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w kategoriach muzyki poważnej. Uroczystość będzie miała miejsce w Operze na Zamku w Szczecinie. Z kolei artyści nominowani w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej swoje święto będą obchodzić będą 5 sierpnia. Gala z udziałem publiczności zawita do Hali Netto Arena.

Fryderyki to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w naszym kraju. Cieszę się, że w tym roku ta nagroda muzyczna zawita do Szczecina. Nasz region słynie z wydarzeń muzycznych na najwyższym artystycznym poziomie i jestem przekonany, że także gale Fryderyk Festiwal dostarczą wielu niezapomnianych emocji i artystycznych wzruszeń

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina

Bardzo cieszymy się, że w tych wyjątkowo trudnych dla branży muzycznej czasach zebraliśmy grono tak utytułowanych partnerów, z którym będziemy mogli celebrować święto polskiej muzyki. Fryderyki to wyjątkowe nagrody zasługujące na oprawę na najwyższym poziomie i jestem przekonany, że dzięki współpracy z miastem Szczecin i województwem zachodniopomorskim, tak będzie również i tym razem

Andrzej Puczyński, przewodniczący Związku Producentów Audio Video
Fryderyki 2021 odbędą się w Szczecinie

Fryderyki 2021 – nominacje

Nominacje do Fryderyków za rok 2020 w kategoriach Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej zostały ogłoszone w marcu. Z pełną listą wyróżnionych artystów możecie się zapoznać pod tym linkiem.


Laureatów ubiegłorocznej edycji Fryderyków, po perturbacjach związanych z pandemią, poznaliśmy dopiero w październiku. Nie odbyła się tradycyjna gala, zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas konferencji prasowej, transmitowanej na żywo w Internecie.

Fryderyki 2020 – znamy laureatów! [WYNIKI]

Fryderyki ponownie zmieniają lokalizację. W tym roku najważniejsze polskie nagrody muzyczne zostaną wręczone w Szczecinie. Fryderyki w tym roku w Szczecinie Już 25 czerwca odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w kategoriach muzyki poważnej. Uroczystość będzie miała miejsce w Operze na Zamku w Szczecinie. Z kolei artyści nominowani w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej swoje […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →