Adam Słaboń

Bracia Kacperczyk pojadą w trasę. Mamy listę miast


03 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kacperczyk, czyli duet złożony z Pawła i Maćka, będzie promować swój najnowszy album kilkoma koncertami rozsianymi po Polsce.

Podsumowanie dobrego czasu

Gdy bracia Kacperczyk dołączali do SBM Label, wiele osób zastanawiało się, jaki skutek przyniesie ta współpraca. Dla tandemu było to bowiem wejście w skład wytwórni kojarzonej wyłącznie z rapem, dla wytwórni – promowanie tandemu, który działa w muzycznej alternatywie. Sztuki Piękne utwierdziły zarówno samych zainteresowanych, jak i słuchaczy, że to trafiony wybór. Kryzys Wieku Wczesnego sprawił zaś, że jeszcze szersze grono powiedziało głośno: tak, to jeden z najciekawszych duetów polskiej muzyki.

Pierwszy singiel promujący krążek, czyli Artysta z ASP, przekroczył już pięć milionów odtworzeń w serwisie Spotify oraz 2,5 miliona na YouTubie. Nie trzeba jednak wyciągać daleko idących wniosków z tych faktów. Szybki rzut oka na inne statystyki, a także atmosferę wokół kolejnych ruchów muzycznych lubelaków, udowadnia, że młodzi twórcy są ciągle na fali wznoszącej. Po koncertach, które mają w planach, szał wokół nich powinien być jeszcze większy.

Kacperczyk – Artysta z ASP

Komu w drogę, temu gig

Trasa nazwana po prostu Kryzys Wieku Wczesnego rozpocznie się tam, gdzie panowie na co dzień stacjonują, czyli w Warszawie. Stanie się to 9 marca w klubie Palladium, a organizatorzy zapewniają, że na scenie pojawią się również niezapowiedziani goście. 12 marca Kacperczyk, wraz z Julią Pośnik, odwiedzi katowickie MCK, po czym zrobi sobie parę dni przerwy.

Później reprezentantów SBM-u czeka intensywny czas. 17. dnia wspomnianego miesiąca znajdą się w krakowskim klubie Żaczek, 18. – w poznańskiej Tamie, 19. – we wrocławskim Starym Klasztorze, a 25. – w gdańskim Drizzly Grizzly. Po tych sześciu występach na żywo wydarzy się coś, co na co czekają wszyscy, którzy kibicują Kacperczykom od lat.

Kacperczyk – impreza premierowa

Rodzinne strony na koniec

Stawiamy dolary przeciw orzechom, że to podczas ostatniego koncertu kawałek Brejdaki może wybrzmieć najgłośniej. A to dlatego, że Kacperczyk pojawi się wtedy w Lublinie, z którego pochodzi. Na razie wiemy o tym koncercie niewiele – na pewno będzie darmowy i odbędzie się w Browarze Perła, czyli sercu marki sponsorującej trasę. Data ma zostać podana wkrótce, dlatego pozostaje nam czekać na doniesienia.

Kacperczyk – lista koncertów

Kacperczyk, czyli duet złożony z Pawła i Maćka, będzie promować swój najnowszy album kilkoma koncertami rozsianymi po Polsce. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Podsumowanie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →