YouTube

Kacperczyk i Julia Wieniawa aka „Sebiksy” w nowym singlu


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Bracia Kacperczyk połączyli siły z Julią Wieniawą w swoim nowym singlu zapowiadającym album Kryzys Wieku Wczesnego. Efekt? Sebiksy!

Kacperczyk to Sebiksy? Nie do końca…


Tuż przed premierą swojego drugiego albumu – Kryzys Wieku Wczesnego, bracia Kacperczyk dzielą się jeszcze jednym singlem zapowiadającym to wydawnictwo. Po takich kawałkach, jak Artysta z ASP, Niebieskie ptaki z Julią Pośnik, Brejdaki i tytułowym Kryzysie Wieku Wczesnego czas na Sebiksy! Tym samym muzyczne rodzeństwo zdradza efekt kolejnej współpracy, którą nawiązali przy okazji swojego nadchodzącego albumu, bowiem w singlu Sebiksy gościnnie zaśpiewała Julia Wieniawa.

Kacperczyk Julia Wieniawa Sebiksy
Kacperczyk, fot. Adam Słaboń

Kacperczyk pokochali sb. Muzyczne rodzeństwo, Julia Wieniawa i blokersowe love story

Sebixy to jednak dość zwodniczy tytuł, bowiem choć najnowszy utwór duetu Kacperczyk faktycznie zahacza o tematykę blokersowych dresów, główna linia jego narracji to jednak swoiste love story z jednej strony podsumowujące trudny minionego, pandemicznego roku, a z drugiej podkreślające, że nawet pandemia nie sprawiła, że zaniknęła w nas potrzeba bliskości i intymności.

Premierze kawałka towarzyszy również figlarny teledysk, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Igor Leśniewski znany jako YouTuber – Ajgor Ignacy. W rolach głównych oczywiście: Maciek Kacperczyk, Paweł Kacperczyk oraz Julia Wieniawa. Zobaczcie efekty!

Kacperczyk – Sebiksy feat. Julia Wieniawa, posłuchaj singla!

Nowy album duetu Kacperczyk nadchodzi! Kiedy premiera Kryzysu Wieku Wczesnego?

Album Kryzys Wieku Wczesnego ujrzy światło dzienne już w najbliższy piątek, 26 listopada. Preorder krążka wciąż jest dostępny na stronie sbmstore.pl. Nie przegapcie tej premiery, o której więcej przeczytacie tutaj:

Kacperczyk werbalizuje obawy pokolenia: „Kryzys Wieku Wczesnego”

Kacperczyk Julia Wieniawa Sebiksy
Kacperczyk – „Kryzys Wieku Wczesnego”, okładka albumu

Bracia Kacperczyk połączyli siły z Julią Wieniawą w swoim nowym singlu zapowiadającym album Kryzys Wieku Wczesnego. Efekt? Sebiksy! Kacperczyk to Sebiksy? Nie do końca… Tuż przed premierą swojego drugiego albumu – Kryzys Wieku Wczesnego, bracia Kacperczyk dzielą się jeszcze jednym singlem zapowiadającym to wydawnictwo. Po takich kawałkach, jak Artysta z ASP, Niebieskie ptaki z Julią […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →