Fot. Adam Jakubowski

Julia Wieniawa prezentuje nowy utwór „Na darmo”. To pierwsza zapowiedź jej debiutanckiego albumu

Podziel się newsem:

Julia Wieniawa powraca z muzyczną nowością. “Na darmo” to pierwsza zapowiedź debiutanckiej płyty artystki. Taneczny utwór ilustruje magiczny teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego, nakręcony w przestrzeniach warszawskiego teatru.

Julia Wieniawa to młoda, bardzo popularna aktorka i wokalistka. Na swoim koncie ma kilka singli – Na zawsze, Oddycham, Nie muszę, Niezadowolona, SMRC oraz duet z Maciejem Musiałowskim w utworze Zabierz tę miłość.

Julia Wieniawa singlem Na darmo zapowiada debiutancki album

Teraz przyszedł czas na pierwszą zapowiedź jej debiutanckiego albumu, czyli utwór Na darmo. Za tekst utworu odpowiedzialny jest Arek Kłusowski, a muzyka powstała we współpracy Arka, Macieja Sawocha i Kuby Karasia.

Utwór Na darmo jest takim moim hymnem o spełnianiu marzeń. Zarówno w tekście, jak i klipie opowiadam o czasem naprawdę niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać.

Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment – trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć :) W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat – my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje.

Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać!

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa zapowiada debiutancki album singlem "Na darmo"
Fot. Adam Jakubowski

Premierze singla towarzyszy magiczny teledysk, który powstał w pięknej przestrzeni warszawskiego Teatru Sabat. Julia odgrywa w nim rolę asystentki iluzjonisty, który prezentuje na scenie magiczne sztuczki. Wszystkie sytuacje sfilmowane zostały w trzech wersjach czasowych – latach 20-tych, 80-tych oraz współczesnych. Na widowni siedzą bawiący się goście, pośród których można zauważyć Arka Kłusowskiego, Maffashion czy Jessicę Mercedes.

To, co mnie inspirowało przy tworzeniu scenariusza do „Na darmo” to fakt, że tym utworem – choć atrakcyjnym wizualnie i bogatym w formie – możemy powiedzieć także o czymś ważnym dla nas – o naszym tu i teraz. Opowiadanie w sposób lekki, poprzez popkulturę o kwestiach istotnych społecznie – to coś, co bardzo sobie cenię i bardzo doceniam artystów, którzy są gotowi tak wykorzystywać swoją siłę i zasięgi. Dlatego bardzo cieszę się ze współpracy z Julią i mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów.

Miłosz Sakowski, reżyser teledysku

Julia Wieniawa – Na darmo

Julia Wieniawa powraca z muzyczną nowością. “Na darmo” to pierwsza zapowiedź debiutanckiej płyty artystki. Taneczny utwór ilustruje magiczny teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego, nakręcony w przestrzeniach warszawskiego teatru. Julia Wieniawa to młoda, bardzo popularna aktorka i wokalistka. Na swoim koncie ma kilka singli – Na zawsze, Oddycham, Nie muszę, Niezadowolona, SMRC oraz duet z Maciejem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →