Michał Klusek

Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie w utworze z Julią Wieniawą

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór Zabierz tę miłość, napisany i skomponowany przez Macieja Musiałowskiego, powstał na potrzeby słuchowiska Random, dostępnego na platformie Storytel.

Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie w utworze Zabierz tę miłość

Maciej Musiałowski, aktor znany z ról w takich filmach jak Sala Samobójców. Hejter, czy Polot, miał w głowie ten utwór już od dawna, a projekt Random był motywacją do jego ukończenia. Melodia i część tekstu zostały powstały podczas pierwszego lockdownu.

Relacje, rozstania i rozbieżności – to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu. Wyjechałem, nie chciałem stać się ofiarą lockdownu, zamkniętą w mieszkaniu samotnie z psem i głową pełną myśli. Szczęście w nieszczęściu przyniosło zaproszenie od pewnej Rosjanki, która mianowała się moją ciocią. W jej pięknym domu stał fortepian, któremu przyglądałem się dość długo. W końcu się przełamałem. Z dnia na dzień przelałem swoje uczucia na pierwszą zwrotkę i refren. Bałem się. Nie chciałem znów wpadać w basen tych uczuć, ale stało się i… nie żałuję, bo dzięki temu w końcu mogłem się uwolnić od tych emocji. Propozycja wzięcia udziału w słuchowisku przyszła niedługo później. Być może był to znak

Maciej Musiałowski

Aktorowi i świeżo upieczonemu muzykowi w utworze towarzyszy Julia Wieniawa, która również wzięła udział w projekcie Random.

Nigdy nie brałam udziału w tak ciekawym projekcie jak “Random”. Mogłam się sprawdzić na wielu płaszczyznach, zaczynając od nagrywania słuchowiska, potem odcinka filmowego i na koniec zaśpiewania piosenki o miłości. Dzięki temu, że przeżywałam tę przygodę z Maćkiem, którego dobrze znam od lat, mogłam zbudować między moją postacią, a jego naprawdę szczere emocje. To przełożyło się na pewno na słuchowisko i na naszą piosenkę

Julia Wieniawa

Za produkcję piosenki odpowiada jeden z bardziej uznanych producentów Wojtek Urbański, znany między innymi z duetu Rysy. Scenariusz i reżyseria teledysku stworzył Jakub Barzak, który jest jednym z pomysłodawców słuchowiska. Za kamerą stanął Maciej Twardowski, znany m.in. z filmów Wszystkie nieprzespane noce i Deer Boy. Za produkcję teledysku odpowiada Olga Kraszewska, natomiast choreografię przygotował Stefano Terrazzino.

Maciej Musiałowski & Julia Wieniawa – Zabierz tę miłość 


Słuchowisko Random – love story jakiego nie było

W połowie lutego na platformie Storytel ukazało się słuchowisko Random, w którym główne role odgrywają Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski. Tytułowy Random to aplikacja, która umożliwia nawiązywanie znajomości z przypadkowymi ludźmi. Słuchowisko wprowadza nas w relację @Jantar91 (Julia Wieniawa) i @Buki92 (Maciej Musiałowski). Śledzimy w nim zjawiska charakterystyczne dla fascynacji drugą osobą, jak wzajemne poznanie, pierwsze uczucia i towarzyszące im komplikacje.

Random Maciej Musiałowski Julia Wieniawa Storytel

Finałowy odcinek serii, został opublikowany na kanale autorki projektu, Nataszy Parzymies na YouTube i jest w pełni filmowy. Możemy w nim zobaczyć pierwsze spotkanie bohaterów na żywo.

Utwór Zabierz tę miłość, napisany i skomponowany przez Macieja Musiałowskiego, powstał na potrzeby słuchowiska Random, dostępnego na platformie Storytel. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →