Julia Wieniawa promuje nowy film singlem “Niezadowolona”

Obserwuj nas na instagramie:

Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją z Julią Wieniawą w jednej z głównych ról trafił dziś na Netflixa. Posłuchajcie utworu Niezadowolona, który go promuje.

Julia Wieniawa promuje nowy film na Netflixie – Wszyscy moi przyjaciele nie żyją

Utwór Niezadowolona pochodzi z oficjalnej ścieżki dźwiękowej nowego polskiego filmu Netflixa Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Piosenkę śpiewa Julia Wieniawa, która w filmie odgrywa jedną z głównych ról. Autorem słów i muzyki do singla jest raper i producent L.U.C.

Niezadowolona to efekt pracy nad filmem Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, do którego stworzyłem także kilka innych kompozycji. To wynik mojej wieloletniej fascynacji łączenia muzyki z obrazem. Od kilku lat coraz więcej działam na pograniczu świata filmu i muzyki filmowej. Zależało nam z Julią na stworzeniu utworu, który nie tylko będzie dobrze oddawał charakter głównej bohaterki, ale też będzie głębszą refleksją na temat unieszczęśliwiających oczekiwań. Twórcy social mediów nie przypuszczali bowiem, że wykreują przyczynę wielu frustracji i niezadowoleń, które utrudniają – zwłaszcza młodym ludziom – odnajdywanie szczęścia i radości. Dziękuję Julii za jej wrażliwość i piękny głos oraz twórcom filmu za tę niezwykłą przygodę.

L.U.C.

W teledysku podążamy za Julią Wieniawą, która uczestniczy w osobliwej imprezie. Aby zobaczyć wszystko, co dzieje się na drugim planie, warto obejrzeć go więcej niż raz!

Julia Wieniawa & L.U.C. – Niezadowolona

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją to czarna komedia, którą od dziś można oglądać na Netflixie. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jan Belcl, a producentem kreatywnym Mitja Okorn. W opisie produkcji czytamy:

W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry. 
Cofając się w czasie o jeden dzień poznajemy młodych ludzi w różnym wieku, którzy w sylwestrową noc postanawiają zabawić się na całego. Wśród nich są m. in. bujająca w obłokach Anastazja oraz jej partner Dżordan, marzący o karierze rapera. Podczas imprezy spotykają oni Glorię, czterdziestoparolatkę, która nie pasuje do otoczenia, a towarzyszy jej dużo młodszy i wiecznie zakłopotany Paweł. Z okazji powitania Nowego Roku wielkie plany snuje też Daniel, który chce oświadczyć się swojej dziewczynie, Andżelice. Wszystkim im z boku przygląda się walczący z nałogami i zamknięty w sobie fotograf Filip.  
Gdy przebojowy gospodarz domu, Marek, otworzy drzwi neurotycznemu dostawcy pizzy, a Anastazja postanowi spędzić chwilę sam na sam z Filipem, żadne z nich nie podejrzewa, że właśnie uruchamia się machina niezwykłych losowych zdarzeń, która przyniesie swój krwawy i nieoczekiwany finał.

Obok Julii Wieniawy, w obsadzie filmu znaleźli się także Mateusz Więcławek. Monika Krzywkowska, Nikodem Rozbicki i Aleksandra Pisula.

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – Oficjalny zwiastun – Netflix

zdjęcie główne: kadr z klipu do utworu Niezadowolona

Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją z Julią Wieniawą w jednej z głównych ról trafił dziś na Netflixa. Posłuchajcie utworu Niezadowolona, który go promuje. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →