Jest pierwszy zwiastun drugiej części filmu „Sala Samobójców”


24 stycznia 2020

Podziel się newsem:

W marcu na ekrany kin trafi druga część hitowego filmu Jana Komasy – Sali Samobójców. W nowym filmie zobaczymy m.in. Macieja Stuhra, Agatę Kuleszę czy Julię Wieniawę. Zobaczcie zwiastun.

Reklama

Sala Samobójców to dzieło Jana Komasy i Mateusza Pacewicza, czyli duetu który jest odpowiedzialny także za nominowany do Oscara film Boże Ciało. Produkcja z Jakubem Gierszałem w roli głównej weszła na ekrany kin w 2011 roku i zdobyła wiele nagród oraz nominacji.

Sala Samobójców. Hejter – nowy film od twórców nominowanego do Oscara filmu Boże Ciało

Po dziewięciu latach produkcja doczekała się kontynuacji. Film Sala Samobójców. Hejter pojawi się w kinach 13 marca. W rolę głównego bohatera tym razem wcieli się Maciej Musiałowski. Oprócz niego na ekranie zobaczymy także: Danutę Stenkę, Jacka Komana, Vanessę Aleksander, Macieja Stuhra czy Julię Wieniawę.

Sądząc po opisie filmu i pierwszym zwiastunie, możemy spodziewać się większej ilości wątków celebryckich i politycznych. Film pokaże mroczną stronę mediów społecznościowych oraz zagrożenia, jakie niesie ze sobą hejt.

Sala samobójców. Hejter to połączenie elektryzującego cyber-thrillera i współczesnej wersji „Romea i Julii”, a zarazem uniwersalna  opowieść o dwóch wielkich namiętnościach: miłości i nienawiści. Jan Komasa stworzył niezwykle przenikliwe studium frustracji i agresji wynikających z nierówności ekonomicznych i klasowego odrzucenia w pozornie otwartym, merytokratycznym świecie. Świecie znajdującym się w fazie dynamicznych przemian społecznych, ekonomicznych i technologicznych, w erze dominacji mediów społecznościowych, post-prawdy i wirtualnej rzeczywistości, będących źródłem potężnych, nieznanych wcześniej zagrożeń.

Zobaczcie pierwszy trailer filmu Sala Samobójców. Hejter:

Sala Samobójców. Hejter – zwiastun

fot. Jarosław Sosiński, Naima Film

W marcu na ekrany kin trafi druga część hitowego filmu Jana Komasy – Sali Samobójców. W nowym filmie zobaczymy m.in. Macieja Stuhra, Agatę Kuleszę czy Julię Wieniawę. Zobaczcie zwiastun. Sala Samobójców to dzieło Jana Komasy i Mateusza Pacewicza, czyli duetu który jest odpowiedzialny także za nominowany do Oscara film Boże Ciało. Produkcja z Jakubem Gierszałem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: