Niespodzianki od Netflixa! „Hejter” Jana Komasy oraz „Harry Potter” już niedługo dostępne na platformie!

Podziel się newsem:

Filmowe niespodzianki od Netflixa. Platforma wykupiła prawa do najnowszego filmu Jana Komasy – Sala Samobójców. Hejter. Powody do radości mają również fani sagi o Harrym Potterze.

Sala Samobójców. Hejter – kolejny filmowy sukces Jana Komasy

Kolejny sukces nowego filmu Jana Komasy, reżysera nominowanego do Oscara za swój zeszłoroczny kinowy hit – Boże Ciało. Jego najnowsze dzieło, to druga część kultowej Sali Samobójców z 2011 roku. Choć premiera Hejtera miała sporo utrudnień i przez pandemię koronawirusa był wyświetlany w kinach tylko kilka dni – tytuł ten wciąż świetnie sobie radzi!

Obecna sytuacja nie przeszkodziła Janowi Komasie chociażby w tym, aby zwyciężyć w kategorii Najlepszy Międzynarodowy Film Fabularny, podczas amerykańskiego festiwalu filmów niezależnych – Tribeca. Tytuł odnosi również sukcesy na platformach streamingowych i osiąga wyjątkowo dobre wyniki oglądalności.

Sala Samobójców. Hejter będzie na Netflixie. Kiedy i gdzie oglądać?

Dziś Hejter odnosi kolejny sukces. Prawa do dystrybucji filmu wykupił sam Netflix – jeden z obecnych gigantów na rynku filmowych serwisów streamingowych. Hejter będzie tam dostępny na całym świecie od lipca 2020 roku. Nie znajdziemy go jednak na razie na tej platformie w Polsce, gdyż lokalne prawa do filmu Komasy do marca 2021 roku wciąż będą należeć do dystrybutora Kino Świat. Na polskim Netflixie Hejter pojawi się zatem dopiero 6 marca 2021 roku, dokładnie rok po swojej premierze.

Czy Hejter stanie się kolejnym polskim hitem filmowym na miarę Bożego Ciała? Jak na razie, mimo utrudnień w promocji i dystrybucji nowego tytułu Komasy – wszystko na to wskazuje. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć historii zdesperowanego studenta prawa, zawartej w spin offie Sali Samobójców, znajdziecie ją na takich platformach VOD, jak Player.pl, czy vod.pl oraz macie możliwość obejrzeć ją w ramach abonamentu Canal+.

Hejter Netflix

Będzie serial na podstawie filmu Sala Samobójców. Hejter? Jan Komasa zdradza swoje plany!

Jan Komasa zdradził również jakiś czas temu w wywiadzie da TVN Discovery Talents, że myśli o tym, aby rozszerzyć wielopoziomową historię zawartą w filmie Sala Samobójców. Hejter i przedstawić ją w formie serialu. Jak widać, reżyser nie spoczywa na laurach i wciąż ma głowę pełną pomysłów. Czekamy na ich efekty!


Harry Potter również trafi na Netflix

To jednak nie koniec niespodzianek, które szykuje dla nas w najbliższym czasie Netflix. Platforma właśnie zapowiedziała, że już 15 maja pojawią się na niej wszystkie części ekranizacji przygód młodych czarodziejów. Mowa oczywiście o Harrym Potterze i jego przyjaciołach z Hogwartu. Nie przegapcie tego!

Zobacz, co nowego pojawi się jeszcze na Netflixie w maju 2020!

Filmowe niespodzianki od Netflixa. Platforma wykupiła prawa do najnowszego filmu Jana Komasy – Sala Samobójców. Hejter. Powody do radości mają również fani sagi o Harrym Potterze. Sala Samobójców. Hejter – kolejny filmowy sukces Jana Komasy Kolejny sukces nowego filmu Jana Komasy, reżysera nominowanego do Oscara za swój zeszłoroczny kinowy hit – Boże Ciało. Jego najnowsze […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →