fot. K. Bielska

„Helena” wybrzmi na żywo! Igo rusza w pierwszą solową trasę koncertową


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Wokalista znany z działalności w zespołach Clock Machine oraz Bass Astral x Igo wyrusza w swoją pierwszą solową trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Igo ponownie debiutuje na scenie

Zastanawialiście się już, jak Helena zabrzmi w wykonaniu na żywo? Igo rozwieje Wasze wątpliwości szybciej, niż można by się tego spodziewać! Wraz z początkiem wiosny artysta wyruszy bowiem w swoją pierwszą trasę koncertową, którą zagra w solowym wydaniu. Jesteście ciekawi, co Was czeka na tych koncertach?

Zobacz również: Igo debiutuje bez Bass Astral i Clock Machine. Oto Helena!

Igo – Helena, posłuchaj!

Igo solo nie tylko solo

Setlistę tych koncertów z pewnością uświetni świeżutki, debiutancki solowy singiel Igo – wspomniana już Helena. Nie zabraknie również innych premierowych przedsmaków nadchodzącego albumu artysty. Co ciekawe – solowe koncerty nie będą tylko solo, bo podczas nich ponownie usłyszymy dobrze już znane utwory z poprzednich projektów Walaszka. Jak czytamy w opisie trasy: „Spodziewajcie się nieoczekiwanego, oczekujcie niespodziewanego!”.

Koncerty 2022 – gdzie i kiedy zagra Igo?

Nadchodząca trasa Igo obejmie zaledwie osiem miast. Sprawdźcie, gdzie i kiedy zagra, i nie przegapcie tych koncertów!

No to pyk! Dzisiaj ogłosiliśmy moją pierwszą solową trasę koncertową. Nie ukrywam, że każdy debiut (nawet ponowny) niesie ze sobą nutkę niepewności i tremy. Z kim i gdzie się widzę? Dołączajcie do wydarzeń na moim profilu 😉

– pisze Igo.
Igo trasa koncerty 2022
Igo – koncerty wiosna 2022

Wokalista znany z działalności w zespołach Clock Machine oraz Bass Astral x Igo wyrusza w swoją pierwszą solową trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra! Igo ponownie debiutuje na scenie Zastanawialiście się już, jak Helena zabrzmi w wykonaniu na żywo? Igo rozwieje Wasze wątpliwości szybciej, niż można by się tego spodziewać! Wraz z początkiem wiosny artysta wyruszy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

igo
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →