Facebook

Organek i Bela Komoszyńska w duecie z okazji urodzin Radia 357


05 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji pierwszych urodzin Radia 357 Tomasz Organek i Bela Komoszyńska stworzyli wyjątkowy utwór A jednak cud. Posłuchajcie!

Radio 357 gra już okrągły rok

5 stycznia 2021 roku to dzień, w którym wystartowała zupełnie nowa instytucja medialno-muzyczna w Polsce. Dokładnie tego samego dnia, a może nawet jeszcze nieco wcześniej, już wiedziano, jak ważną częścią polskiej sceny muzycznej będzie to miejsce. Mowa oczywiście o Radiu 357, oddolnej inicjatywnie byłych dziennikarzy radiowej Trójki, powstałej przy wsparciu jej wiernych słuchaczy z potrzeby stworzenia nowej równie wolnej, niezależnej i profesjonalnej przestrzeni dla muzyki jaką Trójka była w czasach swojej świetności.

Zobacz również: Cenzura w polskich mediach? Artyści i dziennikarze bojkotują radiową Trójkę

W mgnieniu oka minął rok nadawania Radia 357. Tak, jak się zresztą spodziewano – stacja momentalnie wskoczyła na pozycję lidera w rankingu polskich rozgłośni radiowych, które mógłby zastąpić Trójkę. Myślę, że dzień tej rocznicy jest dla członków, założycieli i słuchaczy tej rozgłośni dniem celebracji niebywałego zwycięstwa i ocalenia muzycznej wiarygodności, jedności i wiary w wyznawane wartości.

Organek Bela Komoszyńska Radio 357 A jednak cud
1. urodziny Radia 357

The New Years – wyjątkowa, muzyczna inicjatywa Radia 357

A jak świętować tak ważny dzień w szeregach radiowców? Oczywiście, ze nie inaczej niż muzycznie! W związku z tym, specjalnie na tę okazję, Radio 357 powołało do życia specjalny, przyszłościowy projekt – The New Years, który w zamyśle ma stać się odnawialną, coroczną tradycją stacji. Sami reprezentanci rozgłośni piszą o tej inicjatywie:

Jak opowiedzieć rok w 3 minuty i 57 sekund? W radiu, które muzykę ma we krwi? Najlepiej stworzyć specjalny utwór. Ale kompozytorzy z nas niekoniecznie wybitni. To może zaprosić kogoś? A może zapraszać tak co roku? I tym sposobem narodził się nowy pomysł. Panie i Panowie! “The New Years”.

Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy. Oczywiście nie sami…

Pierwszymi twarzami The New Years zostali bowiem Tomek Organek i Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys, którzy z okazji pierwszych urodzin Radia 357 stworzyli wyjątkowy utwór – A jednak cud.

Stworzyli wszystko od zera – specjalnie na tę okazję. Tak powstał singiel “A jednak cud”. I dzisiaj z dumą Wam go oddajemy. Razem z teledyskiem pełnym wspomnień naszych i Słuchaczy (dziękujemy za zdjęcia!)

A “The New Years” wrócą za rok – w innym składzie. Ten projekt to będzie taka nasza nowa, urodzinowa tradycja :)

Przed Wami urodzinowy singiel „A jednak cud” wraz z teledyskiem – dodają przedstawiciele Radia 357.

The New Years 2022: Ørganek & Bela Komoszyńska – A jednak cud, posłuchaj i zobacz teledysk!

Z okazji pierwszych urodzin Radia 357 Tomasz Organek i Bela Komoszyńska stworzyli wyjątkowy utwór A jednak cud. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Radio 357 gra już okrągły rok […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →