kadr z teledysku „Tylko mi tańcz"

KPSN szykuje się do premiery płyty. Raper publikuje kolejny singiel


19 października 2022

Podziel się newsem:

KPSN już wkrótce wyda Nowy Boombap. Reprezentant Def Jam Recordings Poland opublikował z tej okazji kolejny teledysk.

Kolejny singiel z Nowego Boombapu dostępny

Dziś w południe na kanale KPSN-a ukazał się następny teledysk reklamujący Nowy Boombap. Tylko mi tańcz, podobnie jak inne utwory na płycie, napisał i wyprodukował sam gospodarz. Mix i mastering wykonał Jorgen. Wideo, które towarzyszy utworowi, wyprodukowało BLUTOPIA Studio z Kajetanem Ostrowskim na czele. Zajął się on reżyserią, montażem i nakręceniem ujęć.

Zobacz: Jak brzmi Nowy Boombap? KPSN wraca z albumem w Def Jam Recordings Poland

[Tylko mi tańcz – przyp. red.] to moje odczucia w mocnym okresie melanżowym co do relacji damsko-męskich w dzisiejszych czasach

– deklaruje KPSN.

KPSN – Tylko mi tańcz

Oprócz powyższego utworu Nowy Boombap promują także Drzwi, S.O.S, singiel tytułowy czy Czarne owce z udziałem ZetHy. Premierę albumu zaplanowano na 28 października. Krążek ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Preorder wciąż dostępny

W oficjalnym sklepie wytwórni nadal można zamówić płytę w przedsprzedaży. W ofercie znalazły się dwa pakiety: standardowy oraz deluxe. Wersja wzbogacona składa się z płyty, bletek, breloka, metalowej przypinki, czerwonej nerki oraz wlepek. Naklejki dodawane będą również do wersji standardowej.

Nowy Boombap to tchnięcie świeżej bryzy w moją twórczość. Mimo tego, że utwory nagrane na ten album są w typowych dla mnie tempach – to jednak nie bałem się użyć teraźniejszych rozwiązań – zawsze ze smakiem i w zgodzie z samym sobą. Przez okres 2,5 roku nazbierało się wiele numerów, najlepsze zostały zawarte na tym krążku. Bez żadnych zapychaczy, odrzutów

– wspomina KPSN.
kpsn nowy boombap def jam recordings poland
okładka albumu Nowy Boombap, poligrafia: INOMHUS, Def Jam Recordings Poland 2022

KPSN już wkrótce wyda Nowy Boombap. Reprezentant Def Jam Recordings Poland opublikował z tej okazji kolejny teledysk. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kolejny singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →