fot. blendarrap

Ortega Cartel i Reno rozbudzają dawne muzyczne apetyty w utworze „Piosenka”


11 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Ortega Cartel i Reno ponownie łączą siły. Tym razem owocem ich współpracy jest bardzo luźna i nostalgiczna Piosenka.

Nostalgia podziemnego rapu powraca

Jakiś czas temu Patr00 za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował swoich fanów, że wraz z Piterem Pitsem, jako duet Ortega Cartel, nagrali wspólny numer z Reno. Na potwierdzenie wpisu nie musieliśmy długo czekać, a samo jego pojawienie się nie okazało się pustą obietnicą. Owocem współpracy legendarnego duetu i rapera Reno jest bowiem wydana dziś Piosenka.

Przeczytaj także: Sarius niczym Leonidas i 300. Posłuchajcie nowego singla wokalisty Stado

Ortega Cartel i Reno ponownie spotkali się w studiu
fot. kadr z klipu do utworu Ostatni taki Bonsona, Reno i KPSN-a

Dla Ortegi jest to powrót po blisko pięciu latach, kiedy to duet dograł się na ostatnią płytę Reno 50/50 w utworze Back To School. Natomiast ostatnimi poczynaniami rapera był singiel Ostatni taki, który promował jego trasę z Bonsonem i KPSN-em w 2018 roku.

I choć trudno tu mówić o próbie odmłodzenia kariery czy też obraniu nowego kursu w twórczości artystów Piosenka niewątpliwie broni się swoim klimatem, który cofa nas w czasie o dobre kilkanaście lat do tych zdecydowanie lepszych brzmień. Bo każdy z nas tęskni przecież za tym bez spinowym rapem, który raczej spuszczał powietrze z muzycznego balonika, a nie pompował go, ile się da.

Ortega Cartel + Reno feat. DJ Taśmy – Piosenka [JuNouMi EP vol.5], posłuchaj!

Piosenka jest kolejnym utworem z płyty JuNouMi Records EP vol.5, którą już teraz możecie zamówić w preorderze na stronie wytwórni. Jest to specjalna okazja, ponieważ projekt obchodzi w tym roku swoje 20. urodziny i zaprasza Was do świętowania tego specjalnego jubileuszu razem z nimi.

12 lat po wypuszczeniu vol.4 przyszedł czas na kolejną odsłonę firmowego, winylowego składaka

– czytamy na kanale YouTube wytwórni.

Ortega Cartel i Reno ponownie łączą siły. Tym razem owocem ich współpracy jest bardzo luźna i nostalgiczna Piosenka. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →