fot. materiały prasowe

KPSN wraz z ZetHą tłumaczą, jak to jest być czarnymi owcami


05 października 2022

Podziel się newsem:

KPSN prezentuje kolejny singiel promujący album Nowy Boombap. W utworze Czarne owce obok gospodarza wystąpił ZetHa.

Hip-hopowe czarne owce

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy utwór KPSN-a, który ten zarówno napisał, jak i wyprodukował. Czarne Owce to kolejny singiel z Nowego Boombapu. W piosence wystąpił także reprezentant chillwagonu – ZetHa. Mix i mastering wykonał Jorgen.

Zobacz: Jak brzmi Nowy Boombap? KPSN wraca z albumem w Def Jam Recordings Poland

W południe na kanale rapera ukazał się teledysk. Za reżyserię i montaż klipu odpowiada Kajetan Ostrowski, którego fani rapu mogą kojarzyć z WCK czy ZETENWUPE.

Połączenie oldschoolowego wajbu z bardziej nowoczesnym stylem, przyniosło genialnie brzmiący mocny rap ze szczerą treścią życia

– zapewnia Def Jam Recordings Poland.

KPSN feat. ZetHa – Czarne Owce

Premiera albumu w tym miesiącu

Nowy Boombap ukaże się na rynku już 28 października. Wraz z premierą tytułowego singla w sklepie Def Jam Recordings Poland wystartowała przedsprzedaż albumu w dwóch wariantach. Oprócz wersji podstawowej dostępny jest pakiet deluxe. W jego skład wchodzą czerwona nerka, brelok, bletki, metalowa przypinka oraz wlepki dodawane również do standardowej wersji płyty.

Nowy Boombap to tchnięcie świeżej bryzy w moją twórczość. Mimo tego, że utwory nagrane na ten album są w typowych dla mnie tempach – to jednak nie bałem się użyć teraźniejszych rozwiązań – zawsze ze smakiem i w zgodzie z samym sobą. Przez okres 2,5 roku nazbierało się wiele numerów, najlepsze zostały zawarte na tym krążku. Bez żadnych zapychaczy, odrzutów

– mówi autor o płycie.
kpsn nowy boombap def jam recordings poland
okładka albumu Nowy Boombap, poligrafia: INOMHUS, Def Jam Recordings Poland 2022

KPSN prezentuje kolejny singiel promujący album Nowy Boombap. W utworze Czarne owce obok gospodarza wystąpił ZetHa. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Hip-hopowe czarne owce […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →