Kuba Kokot

„Zusammen” – nowy singiel Bażanta i 2K-a już na streamingach


07 października 2021

Podziel się newsem:

Reprezentant Def Jam Recording Poland, Bażant prezentuje Zusammen, kolejny w tym roku singiel. Sprawdź więcej informacji o młodym raperze.

Zusammen już dostępne

Bażant wydał swój czwarty singiel po dołączeniu do Def Jam Recording Poland. Po Znamionach Anarchii z @atutowym, ZAHOODZIE z Perkacem  i M.P.A.K. z 2K-em raper łączy ponownie siły z tym ostatnim i prezentuje Zusammen. Utwór ten to przedstawia Bażanta, jakiego mieliśmy okazję już poznać. Zaangażowany społecznie i nieszczędzący gorzkich słów na obecną sytuację w kraju. Całość została osadzona na ciężkim trapowym bicie z drillowymi elementami.

Bażant, 2K – Zusammen

Bażant w Def Jam Recordings Poland

Młody raper dał się poznać szerszej publiczności singlem Nic Dobrego O Polsce, a także płytą o tym samym tytule. Podobnie jak Zusammen były to materiały kładące mocny nacisk na otaczającą rapera rzeczywistość. Pozwoliły one także ówcześnie wydającego własnym sumptem Bażantowi zostać zauważonym przez wytwórnię Def Jam Recording Poland, w której szeregach znajdują się już takie postacie jak Young Igi, Bonson, Włodi czy właśnie 2K, autor bitu do Zusammen. Producent znany ze współpracy z wieloma artystami, w tym m.in. ze Szpakiem (odpowiadał w całości za produkcje na BORuto), a ostatnio z Hodakiem, kolejnym przedstawicielem Def Jamu, z którym wydali albumy Custom oraz Moody Tapes, Volume One.

Bażant – Nic Dobrego O Polsce

Wzrost popularności Bażanta w 2020

2020 był dla Bażanta rokiem przełomowym. Nic Dobrego o Polsce pozwoliło mu zostać dostrzeżonym przez portale muzyczne rekomendujące dalsze śledzenie poczynań młodego rapera. Ponadto wziął on udział miejsce w konkursie Fresh N Dope Young Cats, w którym znalazł się w finałowej trójce. Nie mamy jeszcze żadnych informacji dotyczących daty premiery nowego albumu Bażanta ani czy wypuszczone dotąd single się na nim znajdą, jednak śmiało można zakładać, że raper i jego wytwórnia poinformują o tym w najbliższych miesiącach.

Reprezentant Def Jam Recording Poland, Bażant prezentuje Zusammen, kolejny w tym roku singiel. Sprawdź więcej informacji o młodym raperze. Zusammen już dostępne Bażant wydał swój czwarty singiel po dołączeniu do Def Jam Recording Poland. Po Znamionach Anarchii z @atutowym, ZAHOODZIE z Perkacem  i M.P.A.K. z 2K-em raper łączy ponownie siły z tym ostatnim i prezentuje […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →