media społecznościowe artysty

Szychvl z kontraktem w wytwórni. Wiemy, kto podjął współpracę z raperem


14 września 2021

Podziel się newsem:

Szychvl – raper i DJ z Torunia. Autor zeszłorocznego POKOJU 2020. Dziś twórca poinformował o podjęciu współpracy z polskim oddziałem fonograficznego światowego giganta, czyli Sony Music.

Szychvl z kontraktem w wytwórni

Na oficjalnym kanale YouTube, pierwszy dostępny utwór Szychvla widnieje na platformie od 14 sierpnia 2018 roku. Od tamtego czasu w sieci pojawiło się kilkadziesiąt piosenek toruńskiego twórcy. Jak do tej pory najpopularniejszym tytułem na kanale jest Wisła koi ból 2 (dla najbliższych) z wynikiem ponad dziesięciu i pół tysiąca wyświetleń.

Szychvl – Wisła koi ból 2 (dla najbliższych)

Raper zapowiada kolejne projekty

O przybraniu barw Sony Music Entertainment Poland, Szychvl poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Z treści posta wynika, że kontrakt opiewa na więcej niż jeden projekt.

Ok. Sekret rozwiązany, kolejne moje płyty wyjdą pod szyldem @sonymusicpoland. Nie ukrywam że od dawna chciałem wejść poziom wyżej z wydawaniem mojej muzyki. Od 3/4 lat wydawałem wszystko własnym nakładem za własne siano, za którym zapie*dalałem jak głupi, od grania imprez za grosze, po prace na budowie tylko po to, żeby wszystko wyglądało tak, jak sobie to wymarzyłem. Mam nadzieję że od dziś nadchodzi dla mnie i mojej muzyki dużo lepszy czas. Dziękuje wszystkim którzy byli ze mną od samego początku, udostępniali te numery kiedy inni totalnie je olewali i rzucali mi kłody pod nogi. Teraz nadchodzi mój czas.

@pan.alanija

Dwie płyty Szychvla już dostępne

Torunianin ma na koncie już dwa albumy dostępne na platformie streamingowej Spotify. Pierwszy – z 2019 – zatytułowany BURDNY ŚWIAT BRUDNE SERCE, gdzie wśród gości widnieje m.in. związany z Hypsteria Records Wiktor z WWA oraz drugi, zeszłoroczny POKÓJ 2020. Na drugim projekcie udzielili się np. Bażant i Fonciak. Obie płyty zostały wydane niezależnym sumptem.

Szychvl feat. Bażant – Dziewczyny są złe

Szychvl – raper i DJ z Torunia. Autor zeszłorocznego POKOJU 2020. Dziś twórca poinformował o podjęciu współpracy z polskim oddziałem fonograficznego światowego giganta, czyli Sony Music. Szychvl z kontraktem w wytwórni Na oficjalnym kanale YouTube, pierwszy dostępny utwór Szychvla widnieje na platformie od 14 sierpnia 2018 roku. Od tamtego czasu w sieci pojawiło się kilkadziesiąt […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →