Maciej Woć – manager Dawida Podsiadło, został Dyrektorem Sony Music na Polskę i Europę Wschodnią


16 października 2019

Podziel się newsem:

Firma Sony Music Entertainment powołała Macieja Wocia na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sony Music Entertainment Poland & Eastern Europe.

Maciej Woć w 2014 roku założył Muzk Management i East Eventz, które dziś są jednymi z wiodących firm w polskiej branży muzycznej. Koncentrował się na zarządzaniu wizerunkiem i promowaniu największych polskich Artystów, przede wszystkim Dawida Podsiadło, który nagrywał dla Sony Music Poland, osiągając rekordowe wyniki sprzedaży każdego ze swoich albumów.

Maciej Woć powołany na Dyrektora Zarządzającego Sony Music Poland & Eastern Europe

Od 15 października Woć objął funkcję Dyrektora Zarządzającego Sony Music Entertainment Poland & Eastern Europe. Oznacza to, że będzie nadzorował wszystkie działania biznesowe w Polsce i Europie Wschodniej tj. na terytorium Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji i Bałkanów Zachodnich, koncentrując się na kreatywnym i cyfrowym rozwoju firmy.

Jestem szczęśliwy dołączając do zespołu SMP. Po wielu latach pracy jako niezależny przedsiębiorca w branży muzycznej, mam wrażenie, że poznałem dzisiejszy rynek z każdej perspektywy. To bardzo ekscytująca wizja, że poprowadzę SMP w Polsce i Europie Wschodniej w kierunku nowych wyzwań, dbając zarówno o bliskich mi twórców polskiej kultury, a jednocześnie umacniając pozycję naszych międzynarodowych artystów na lokalnych rynkach

Maciej Woć
Maciej Woć

Zarówno Muzk Management jak i East Eventz, prowadzone przez nowy zarząd, będą kontynuowały swoją działalność w obszarach managementu i branży koncertowej. Sam Woć będzie nadal reprezentował Dawida Podsiadło, pozostając jego wspólnikiem w labelu PUR PUR, który powołał do życia wspólnie z artystą.

Firma Sony Music Entertainment powołała Macieja Wocia na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sony Music Entertainment Poland & Eastern Europe. Maciej Woć w 2014 roku założył Muzk Management i East Eventz, które dziś są jednymi z wiodących firm w polskiej branży muzycznej. Koncentrował się na zarządzaniu wizerunkiem i promowaniu największych polskich Artystów, przede wszystkim Dawida Podsiadło, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Pop/Rock

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →