materiały promocyjne

Młody West i Siles we wspólnym singlu „Tak jak nikt”


15 października 2021

Podziel się newsem:

Młody West połączył siły z Silesem, w wyniku czego powstał utwór Tak jak nikt. To kolejny z klipów rapera podpisanego przez Sony.

Młody West i Siles w jednym utworze

W Internecie pojawił się utwór Młodego Westa w kooperacji z Silesem. Produkcją Tak jak nikt zajął się Spxcedon, natomiast miksem i masteringiem Jan Kwapisz. Teledysk towarzyszący piosence stworzyli Massieque & Ice Bobo, którzy odpowiadają za scenariusz, reżyserię oraz operowanie kamery. Singiel opublikowano nakładem Sony Music Entertainment.

Młody West feat. Siles – Tak jak nikt

Sony Music wierzy w młodą krew

Współpracę Młodego Westa z Sony Music Entertainment ogłoszono ponad cztery miesiące temu. Na oficjalnym kanale YouTube rapera upubliczniono wówczas pierwszy singiel Westa w kooperacji z schafterem pt. Izoluję się. Następnym singlem był solowy Digital. Każdy z teledysków poprzedzały stosowne teasery.

Zobacz: Siles, Qry, Żabson we wspólnym utworze na składance QueQuality

Żaden z dotychczasowych utworów nie doczekał się spektakularnych wyświetleń. Najpopularniejszym utworem Westa do tej pory jest singiel z schafterem, pod którym zebrano ponad siedemdziesiąt sześć tysięcy odsłon.

Młody West feat. schafter – Izoluję się

Siles po roku od debiutu

W maju zeszłego roku na rynku zadebiutowała Głębia – debiutancka płyta Silesa. Gościnnie na albumie wystąpili chociażby Paluch i Oki, a całość składała się z piętnastu utworów. Od premiery albumu na kanale rapera jeszcze do niedawna regularnie pojawiały się nowe nagrania. Wśród opublikowanych utworów pojawiły się takie nazwiska jak Zeamsone (Błękitna Krew), Young Igi (YACHT) i Trill Pem (BYE BYE). Natomiast solowe tytuły to Wavy cały czas, Zapach tych kwiatów i Rio. Ostatnim z wrzuconych przez rapera teledysków jest Wyważymy drzwi z maja tego roku.

Siles – Wyważymy drzwi

Młody West połączył siły z Silesem, w wyniku czego powstał utwór Tak jak nikt. To kolejny z klipów rapera podpisanego przez Sony. Młody West i Siles w jednym utworze W Internecie pojawił się utwór Młodego Westa w kooperacji z Silesem. Produkcją Tak jak nikt zajął się Spxcedon, natomiast miksem i masteringiem Jan Kwapisz. Teledysk towarzyszący […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →