Ewelina Łęczyńska

Paluch tym razem „Na chłodno”


10 września 2021

Podziel się newsem:

Szef BOR RECORDS kontynuuje serię luźnych singli przed płytą. Po czerwcowym singlu Każdy blok przyszedł czas na premierę Na chłodno.

Paluch wypuszcza nowy numer

Raper z Poznania postanowił oprzeć swój sposób działania na publikowaniu luźnych singli, które nie promują żadnego nadchodzącego albumu. Dopóki nic nie wiadomo o następcy Nadciśnienia, słuchacze muszą zadowolić się najnowszym, niepowiązanym z żadną płytą utworem Na chłodno. Producentem podkładu jest Worek, natomiast za mix i mastering odpowiedzialny jest Julas. Teledysk towarzyszący singlowi to dzieło ekipy Smoła Studio, zarejestrowane podczas trasy koncertowej Palucha.

Zobacz: Szykujcie lekarstwa. Paluch przedstawia Nadciśnienie

Paluch – Na chłodno

Paluch z letnim singlem

Rozpoczynający serię luźnych kawałków Każdy blok zebrał ponad 11 i pół miliona wyświetleń na YouTube. Podobnie jak w przypadku Na chłodno, za teledysk odpowiada Smoła Studio, a za mix i mastering Julas, jednak tym razem bit podłożył tam PSR. Każdy blok, mimo że opisywany jest jako letniak, w tekście raper odniósł się do ówczesnej sytuacji w kraju. Klip nagrano na poznańskim Piątkowie z udziałem fanów rapera. W wyniku pozytywnego przyjęcia przez słuchaczy, na kanale BORCREW pojawił się remix autorstwa Julasa.

Zobacz: Paluch przebija kolejną granicę na YouTube

„Na chłodno” – okładka singla

Raper z platyną za Nadciśnienie

Ostatnia dotychczasowa płyta Palucha mimo trwającej pandemii uplasowała się na pierwszym miejscu OLiS i sprzedała się w ponad trzydziestu tysiącach egzemplarzy. Składający się z szesnastu utworów album uzyskał platynowe wyróżnienie równo dwa miesiące po premierze, czyli 27 stycznia. Pierwszy singiel z płyty – Drugi brzeg przebił próg osiemnastu milionów wyświetleń. W związku z tym pozostaje najpopularniejszym utworem z płyty na tej platformie.

Paluch – Drugi brzeg

Szef BOR RECORDS kontynuuje serię luźnych singli przed płytą. Po czerwcowym singlu Każdy blok przyszedł czas na premierę Na chłodno. Paluch wypuszcza nowy numer Raper z Poznania postanowił oprzeć swój sposób działania na publikowaniu luźnych singli, które nie promują żadnego nadchodzącego albumu. Dopóki nic nie wiadomo o następcy Nadciśnienia, słuchacze muszą zadowolić się najnowszym, niepowiązanym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →