BOKKA nagrała teledysk w stylu 8-bitowej platformówki. “In Love With Deadman” to zapowiedź nowej płyty!


14 marca 2018

Podziel się newsem:

Kręci Wam się w oku łezka na hasła Montezuma’s Revenge, UGH! i Pac-Man? W takim razie ten klip na pewno Was oczaruje!

BOKKA, jeden z najbardziej tajemniczych polskich zespołów, właśnie wydał totalnie oldskulowy klip w klimacie lat 90.! Bohaterem teledysku jest Bokkater, który omijając przeszkody i walcząc z potworami przechodzi kolejne “levele” gry. Singiel “In Love With Deadman” jest zapowiedzią nowej płyty BOKKI – “Life on Planet B”, a realizacją klipu zajęła się ekipa Turbodizel.

Każdy miłośnik starych platformówek musi zobaczyć te piękne piksele. :D

Niedługo będzie też okazja, by nowego materiału zespołu BOKKA posłuchać na żywo. Grupa wystąpi 21 kwietnia na scenie Red Bull Music podczas festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu. Poza BOKKĄ na “redbullowej” scenie usłyszymy też takich artystów, jak Pro8l3m, Jarecki, Stefan Wesołowski, L.Stadt oraz projekt Albo Inaczej 2.0.

Kręci Wam się w oku łezka na hasła Montezuma’s Revenge, UGH! i Pac-Man? W takim razie ten klip na pewno Was oczaruje! BOKKA, jeden z najbardziej tajemniczych polskich zespołów, właśnie wydał totalnie oldskulowy klip w klimacie lat 90.! Bohaterem teledysku jest Bokkater, który omijając przeszkody i walcząc z potworami przechodzi kolejne “levele” gry. Singiel “In Love […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →