materiały prasowe

DGE i Shellerini w kolejnym singlu z projektu „TRINITY”


03 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci zadebiutował kolejny singiel z TRINITY. DGE i Shellerini tym razem zaprezentowali numer pt. Pokaż mi hajs. Album za dwa tygodnie.

Gural, Sheller i Tailor Cut z kolejnym utworem

Oprócz gospodarzy projektu TRINITY w utworze Pokaż mi hajs udzielili się także DJ Flip oraz SYDOZ, reprezentant BUMP’12. Singlowi towarzyszy teledysk autorstwa King Yeti. Piosenka promuje album TRINITY, którego premierę zaplanowano na 17 grudnia.

DGE x Shellerini x Tailor Cut feat. SYDOZ, DJ Flip – Pokaż mi hajs

Zrzut bomby w wykonaniu DGE, Shelki i Tailor Cut-a

Płytę promują łącznie trzy single. Oprócz powyższego nagrania w sieci dostępne są również WAH-WAH oraz TO NIC z gościnnym udziałem DJ-a Flipa. Album można zakupić za pośrednictwem Preorder.pl w dwóch wariantach: Radioactive Preorder oraz standardowym zamówieniu przed premierą.

Zobacz: donGURALesko i Shellerini z nowym singlem promującym TRINITY

W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za początek ery atomu pierwszy test o kryptonimie Trinity, był kulminacją kilkuletniego programu Projekt Manhattan. Dziś ponownie liczniki geigera wychylą wskazówki na skali, bo nadchodzi nowa fala uderzeniowa. Kulminacją wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera również jest projekt TRINITY – album DGE i Shelki o mocy bomby atomowej w całości na radioaktywnych beatach od Tailor Cut-a.

– tłumaczą autorzy.

W ramach pakietu preorder dołączany jest mixtape BAK IN DA DAYZ DJ-a Soiny, w którym pomysłodawca Kręci Mnie Vinyl przedstawi wspólną drogę Shellera i DGE. Na składance znajdą się także piosenki z projektu BENGAZI oraz niepublikowany wcześniej utwór. Tytułów z BENGAZI jeszcze nigdy nie wydano na fizycznym nośniku.

Raioactive Preorder zawiera kilka innych gadżetów. Oprócz wspomnianych wcześniej dodatków do pakietu dołączana jest instrumentalna wersja albumu, crusher, bletki, pakiet wlep oraz zapalniczka. Słuchacze otrzymają także album w wersji kasety megnetofonowej, opaskę na nadgarstek, autografy oraz smycz.

trinity donguralesko tailor cut shellerini
fot. materiały prasowe

W sieci zadebiutował kolejny singiel z TRINITY. DGE i Shellerini tym razem zaprezentowali numer pt. Pokaż mi hajs. Album za dwa tygodnie. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Gural, Sheller i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →