„Rapsy tylko full natural” – Joda prezentuje drugi singiel z nadchodzącego albumu


27 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Joda nie zamierza zwalniać i niedługo po premierze pierwszego singla, prezentuje kolejny! Oba utwory promują nadchodzący album reprezentanta BOR, zatytułowany Niepewne jutro.

Reklama

Joda tylko full natural!

Drugi singiel zapowiadający 5. solowe wydawnictwo reprezentanta BOR RecordsNiepewne Jutro właśnie ujrzał światło dzienne. Według zapowiedzi rapera, jego nowy materiał, ma być całkowicie innym projektem i być mariażem nieco podniosłego klimatu i poważniejszej tematyki znanej z Wielkich Snów z cechującymi się agresywną i uliczna stylistyką ostatnich projektów Jody, tj. Orientorient i Ogarniente.

Joda feat. Lubin – Umrę młodo

Powyższe założenia znajdują potwierdzenie w udostępnionych do tej pory singlach. Najpierw otrzymaliśmy bowiem melancholijny, poruszający tematykę przemijania Umrę młodo z udziałem Lubina – uczestnika ubiegłorocznego SBM Starter. Natomiast teraz Joda dostarczył luźniejszy, aczkolwiek pozbawiony banalnych truizmów – Full natural.

Joda – Full natural

W kontekście drugiego singla pomorskiego rapera, należy także zwrócić uwagę na szalony klip autorstwa Koozy, który po raz kolejny pokazuje, że przydomek polski Cole Bennett nie wziął się znikąd. Natomiast, jeżeli chodzi o bit, to ten dostarczył PSR. Producent w swoim bogatym portfolio ma między innymi takie hity jak Who you mam Malika Montany, czy Ghetto Trap od Kizo.

Kizo feat. Jalil – Ghetto Trap

Niepewne jutro – kiedy premiera?

Premiera najnowszego materiału Jody, przewidziana jest na 19 lutego 2021 roku. Na płycie nie zabraknie także gości, wśród których znaleźli się Paluch, Gibbs, Zetha, Kamel, Lubin oraz Berson. Ponadto, o oprawę muzyczną zadbali między innymi Gibbs, PSR, LOAA, Robert Dziedowicz, czy Atutowy.

Co ciekawe, w najnowszym singlu, Joda w trzeciej, ostatniej zwrotce wypowiada bardzo długą nazwę strony internetowej (link tutaj). Jak się okazuje, po wpisaniu owej frazy w wyszukiwarkę zostajemy przeniesieni na na stronę z grafiką zapowiadającą fikcyjny mixtape. Natomiast, po kliknięciu przycisku Zamów, jesteśmy przenoszeni na oficjalną stronę BOR Records, gdzie docelowo znajdziecie preorder Niepewnego jutra.

Joda, nowy album
Joda – Niepewne jutro – okładka albumu

Joda nie zamierza zwalniać i niedługo po premierze pierwszego singla, prezentuje kolejny! Oba utwory promują nadchodzący album reprezentanta BOR, zatytułowany Niepewne jutro. Joda tylko full natural! Drugi singiel zapowiadający 5. solowe wydawnictwo reprezentanta BOR Records – Niepewne Jutro właśnie ujrzał światło dzienne. Według zapowiedzi rapera, jego nowy materiał, ma być całkowicie innym projektem i być […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.