kadr z klipu do utworu „Ognista Woda" Jody

Joda w szczerym wpisie o założeniu swojego labelu


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Joda w szczerym wpisie na swoim fanpage’u podzielił się z fanami sytuacją dotyczącą funkcjonowania po założeniu swojego labelu i sprzedaży albumu Droga Buntu.

Trudne początki „na swoim”

Niecały miesiąc temu Joda ogłosił odejście z BOR i otworzenie swojego własnego labelu Orientorient. Jednocześnie zaznaczył, że nie jest skonfliktowany z Paluchem, a decyzja jest motywowana chęcią tworzenia w stu procentach na własnych zasadach. Teraz Joda opowiada o trudach związanych z pójściem „na swoje”:

Nigdy nie świrowałem pawiana i zawsze staram się być z Wami szczery. Na chwilę obecną preorder idzie bardzo słabo, i przez to nie będę mógł zrobić wszystkiego, co chciałem promocyjnie. Oczywiście dziękuję wszystkim, którzy do tej pory zamówili ten ważny dla mnie materiał. Mamy jebaną recesję i dużo z Was pisze po prostu, że nie ma kasy, z czym też się liczyłem. Spadek hype’u i przejście na swój kanał też nie pomaga. Najprawdopodobniej to mój ostatni album wydawany w tradycyjnej formie. Muzę będę robił nadal, bo to zwyczajnie kocham. Dzisiaj głównym plusem dla preorderowiczów będzie chyba możliwość przesłuchania obu płyt (album + mixtape) dużo wcześniej i w całości. Jeśli chodzi o internet, to będę wypuszczał sukcesywnie 1 utwór tygodniowo. Postawiłem wszystko na jedną kartę, odrzuciłem deal z majorsem za który niejeden hejter by wystąpił w ostrym gangbangu. Zainwestowałem w chuj pieniędzy ze swojej kieszeni, po to, żeby móc kontynuować przygodę z muzyką – ale już w 100 proc. po swojemu. Na ten moment jestem w długach i zaczynam praktycznie od zera, ale wiecie co? Kurwa, NIE ŻAŁUJĘ. Co by o mnie nie gadać, to jestem bardzo upartym skurwielem i będę konsekwentnie robił swoje. Cya!

– Joda na swoim fanpage’u facebookowym (pisownia oryginalna).

Nadchodzący album Jody, Droga Buntu, ukaże się 15 sierpnia i promują go jak do tej pory dwa single- Droga Buntu, oraz Ognista Woda. Do preorderu wydawnictwa dodawany jest mixtape LUZZZEM, worek sygnowany logiem Orientorient, a także wlepki.

Joda – Ognista Woda

Joda zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Już tego lata Joda będzie miał jednak okazje przypomnieć o sobie słuchaczom. Najpoważniejszym z nich będzie prawdopodobnie występ podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Jody wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: Quebonafide w jednym z ostatnich koncertów w karierze, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Joda w szczerym wpisie na swoim fanpage’u podzielił się z fanami sytuacją dotyczącą funkcjonowania po założeniu swojego labelu i sprzedaży albumu Droga Buntu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Joda na Lech Polish Hip-Hop Festival!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →