fot. materiały prasowe

Kizo rozdał swoje płyty pod supermarketem


24 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo ogłosił w social mediach, że znalazł pudełka z egzemplarzami swojej płyty Złoto i biel, które następnie rozdał fanom. Sprawdź szczegóły!

Rozdane limitowane płyty

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Kizo ogłosił, że znalazł w swoim domu 5 pudełek z wydaną w 2019 roku płytą Złoto i biel. Był to nielegal, który, zdawało się, wyprzedał się w całości nakładu, a ceny albumu w drugim obiegu sięgały kilkuset złotych. Kizownik nie potraktował tego jednak jako szansy na wzbogacenie się. Poinformował fanów, o tym, że pojawi się na parkingu pod jednym ze sklepów sieci Auchan w Gdańsku i rozda płyty ze swojego samochodu. Raper słowa dotrzymał, a jego fani zebrali się bardzo licznie w umówionym miejscu. Acapella zaśpiewali Sto Lat, a także wraz z Kizo wykonali MTS.

Kizo rozdający płyty z samochodu

Kizo rozdał swoje płyty pod supermarketem
Źródło: Dziennik Bałtycki

Kizo i pasmo sukcesów

Kizo jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Najlepiej świadczą o tym liczne wyróżnienia ZPAV, jakie odbierał w ostatnich miesiącach. Jego dwie ostatnie płyty Posejdon oraz Jeszcze Pięć Minut osiągnęły status platynowych. W przypadku Jeszcze Pięć Minut udało się to już w dniu premiery. Ponadto singiel Disney stał się diamentowym jako pierwszy w historii Polski na nowych zasadach. Nie tylko osiągnął on pułap 200 tysięcy złotych przychodu, obowiązujący na starych zasadach, a aż 500 tysięcy złotych, będący nowym progiem wymaganym do przyznania diamentowej płyty dla singla. Disney może być z resztą numerem, który najszybciej osiągnie w Polsce 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Po równo 8 miesiącach licznik zatrzymał się na nieco ponad 89 milionach.

Kizo – Disney (prod. Sergiusz & Leśny)

Kizo ogłosił w social mediach, że znalazł pudełka z egzemplarzami swojej płyty Złoto i biel, które następnie rozdał fanom. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rozdane limitowane płyty […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →