fot. Bartek Wiski

Kizo zapowiada nowości! Obok rapera wystąpił ReTo


14 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo zatańczył już swój Ostatni Taniec, jednak to nie koniec szaleństw na parkiecie. Założyciel MTS-u zapowiedział nowy utwór. Obok rapera wystąpi jego kompan z chillwagonu – ReTo.

Kizo już szykuje nowości

Choć od premiery Ostatniego Tańca nie minęły jeszcze trzy miesiące, Kizownik jest gotowy na pokazanie słuchaczom nowości. W mediach społecznościowych SpaceRange pojawiła się zapowiedź piosenki Fiu Fiu, w której obok autora Jeszcze pięciu minut wystąpił ReTo. Za produkcję bitu po raz kolejny odpowiada BeMelo. Singiel trafi do serwisów streamingowych już jutro. Tego samego dnia na kanale Kizo MyToSukces zadebiutuje teledysk. Na profilach raperów pojawił się także link do pre-save’a wspomnianego utworu.

Zobacz: Jak to jest odczuwać Kizo mood? Kizownik wraz z Okim objaśniają

Pierwsze informacje o powstaniu Fiu Fiu pojawiły się już w lipcu. Wówczas na kanale rapera pojawił się kilkudziesięciosekundowy snippet. Sama zapowiedź została obejrzana ponad dwieście tysięcy razy.

Snippet Fiu Fiu

Złota passa Kizo

Ostatnie dwa lata w karierze Kizo to wysyp wszelakich wyróżnień sprzedażowych oraz rozwijania kolejnych gałęzi działalności. Pod banderą chillwagon.co Kizowinik wydał dwie płyty: Posejdona oraz Jeszcze pięć minut. Pierwsza z nich sprzedała się w nakładzie przekraczającym trzydzieści tysięcy egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi Platynową Płytę. Drugi z wymienionych krążków to już potrójna platyna, którą wręczono twórcy za sprzedaż dziewięćdziesięciu tysięcy płyt.

Z kolei Ostatni Taniec (SpaceRange/Universal Music Polska), który zadebiutował 17 czerwca tego roku, jak na razie otrzymał złote wyróżnienie, które ZPAV przyznaje w sytuacji sprzedanego nakładu przekraczającego piętnaście tysięcy.

Kizo – Ostatni Taniec – odsłuch albumu

Kizo zatańczył już swój Ostatni Taniec, jednak to nie koniec szaleństw na parkiecie. Założyciel MTS-u zapowiedział nowy utwór. Obok rapera wystąpi jego kompan z chillwagonu – ReTo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →