kadr z klipu do utworu „Tornado” Kizo i Wac Toji

Kizo prezentuje fragment nowego singla i odpowiada krytykom


24 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Kizo zaprezentował snippet nowego utworu, w którym odbija zarzuty o to, że muzyka, którą tworzy, to bardziej disco polo niż rap. Sprawdź!

Nigdy nie stracę tytułu rapera

Kizo najwyraźniej nie zna słowa „przerwa”. Jeszcze nie zakończył trasy koncertowej promującej album Ostatni Taniec, a już teraz zapowiada nowe rzeczy. Na profil instagramowy rapera trafił snippet singla, którego tytułu jeszcze nie poznaliśmy, jednak już teraz wydaje się być bardzo intrygujący. Kizo odpowiada w nim bowiem na zarzuty wielu krytyków, które pojawiły się szczególnie przy ostatniej płycie, że muzyka, którą robi, zaczęła mieć więcej wspólnego z disco polo niż z rapem. Wprawdzie raper odpowiedział już kilka miesięcy temu za pośrednictwem Instagrama, zachęcając do zapoznania się z różnicami pomiędzy reggaetonem a disco polo, jednak uznał najwyraźniej, że chce także po rapersku zamknąć temat. W refrenie nowego utworu usłyszymy więc: Ja mogę być królem disco, a ty zawsze będziesz pizdą. No cóż, Kizo ewidentnie nie przejmuje się tym, co ludzie o nim mówią. Jeśli Wy także i podoba Wam się muzyka szefa MTS, pamiętajcie, że wciąż trwa trasa Ostatni Taniec Tour. Macie jeszcze cztery okazje, by zobaczyć członka chillwagonu na żywo tego lata, jeśli jeszcze nie udało się Wam tego zrobić.

Snippet z Instagrama Kizo

Kizo na trasie Ostatni Taniec Tour!

Trasa Kizo Ostatni Taniec Tour trwa w najlepsze! Reprezentant chillwagonu wystąpi jeszcze w następujących terminach:

  • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
  • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
  • 02.09 – Katowice – P23
  • 03.09 – Gdańsk – Hala Olivia Planty

Bilety na trasę Kizo są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Kizo zaprezentował snippet nowego utworu, w którym odbija zarzuty o to, że muzyka, którą tworzy, to bardziej disco polo niż rap. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Kup bilety na trasę Ostatni Taniec Tour Kizo!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →