kadr z klipu do „MTS” Kizo

Kizo połączył siły z reprezentantem disco polo wykonującym “Disney”


01 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pamiętacie filmik z artystą disco polo coverującym Disney Kizo? Raper postanowił do niego dołączyć podczas jednego z koncertów.

Rap i disco polo dwa bratanki?

Ostatnio bardzo dużo mówi się o powiązaniach rapu i disco polo. KęKę zapytany przez fana na TikToku, czy nagrałby disco polowy utwór, odpowiedział, że bardzo chętnie by to zrobił, gdyby tylko umiał śpiewać, i zaprezentował fragment swojej propozycji utworu w tym gatunku. Tymczasem Kizo, gdy zarzucono mu jakiś czas temu, że robi disco polo, odpowiedział, że osoby nazywające w ten sposób jego nową muzykę nie rozróżniają disco polo od reggaetonu. A jednak raper od niedawna ma coś wspólnego z wyśmiewanym przez wielu Polaków gatunkiem muzycznym. Ostatnio Internet obiegło wideo, na którym artysta disco polo Kris Talisman wykonuje utwór Disney autorstwa Kizo. Raper nie był zły o całą sytuację, a wręcz przeciwnie. Na jednym z koncertów Krisa raper dołączył do niego na scenie i wykonał Disney, co uwiecznił na swoim TikToku z żartobliwym podpisem: Kiedy jesteś Kizo i wpadasz zagrać koncert, ale Kizo jest już na scenie. To dobre miejsce, by przypomnieć (zanim ktoś odsądzi KęKę i Kizo od czci i wiary), że obaj raperzy prowadzą swoje sociale w sposób bardzo humorystyczny i prezentują duży dystans do rzeczywistości. A za to ostatnie ciężko kogokolwiek ganić.

Kizo wraz z Krisem Talismanem na koncercie

@kizo_boss_mts

Tak bylo 🤯

♬ dźwięk oryginalny – kizo_boss_mts

Kizo na trasie Ostatni Taniec Tour!

Trasa Kizo Ostatni Taniec Tour trwa w najlepsze! Reprezentant chillwagonu wystąpi jeszcze w następujących terminach:

  • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
  • 19.08 – Piła – Wyspiarz
  • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
  • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
  • 02.09 – Katowice – P23
  • 03.09 – Gdańsk – Hala Olivia Planty

Robiąc sobie niejako przerwę od trasy, Kizo wystąpi także na Magicznej Plaży w Bukowie 14 sierpnia. Oprócz solowych koncertów rapera nie zabraknie na licznych festiwalach: Amfiteatr Hiphop Festiwal w Opolu 5 sierpnia, Hiphop Festiwal w Dąbiu 6 sierpnia oraz Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie wystąpi drugiego dnia wydarzenia, czyli 12 sierpnia. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Pamiętacie filmik z artystą disco polo coverującym Disney Kizo? Raper postanowił do niego dołączyć podczas jednego z koncertów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rap i disco polo dwa bratanki? […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →