kadr z teledysku „Kizo mood”

Jak to jest odczuwać Kizo mood? Kizownik wraz z Okim objaśniają


05 września 2022

Podziel się newsem:

Kizo cały czas promuje swój Ostatni Taniec. Reprezentant chillwagonu pokazał fanom teledysk do singla Kizo mood nagranego razem z Okim.

Kizownik nie tylko sprzedaje jedzenie, ale ma nawet sygnowany swoim nazwiskiem nastrój

Od premiery Ostatniego Tańca minęło kilka miesięcy, a kilka dni temu założyciel MTS zakończył trasę koncertową promującą wspomniane wydawnictwo. Z tej okazji trójmiejski raper opublikował teledysk podsumowujący ostatnie miesiące. Klip do Kizo mood wykonała ekipa Hype Vision.

Zobacz: Kizo prezentuje fragment nowego singla i odpowiada krytykom

Obok Kiza wystąpił Oki, z którym Kizownik współpracował już wcześniej przy okazji innych projektów. Autorem muzyki jest BeMelo, natomiast mix i mastering wykonał Enzu.

Kizo feat. Oki – Kizo mood

Ostatni Taniec Tour wystartował pod koniec czerwca w Sopocie. Od tego czasu Kizo zagrał w takich miejscowościach, jak Lublin, Bydgoszcz, Kraków, Wrocław, Łódź, Warszawa, Katowice czy Gdańsk. Ostatnie z wymienionych miast było jednocześnie miejscem, gdzie Kizownik zwieńczył promocję płyty.

kizo ostatni taniec tour
fot. materiały promocyjne

Album skrojony pod lato

Ostatni projekt Kizownika ukazał się na rynku 17 czerwca. Ostatni Taniec składa się z czternastu piosenek, które łącznie trwają niecałe czterdzieści minut. Na krążku pojawiły się takie hity, jak Huragan w dwóch wersjach, Lot, Myto czy Kuchnia Polska. Raper związany ze spacerange zaprosił do udziału m.in. Oliwkę Brazil, DJ Hazela, Polskiego Bandytę, Borixona i Masnego Bena. Chwilę po premierze Ostatniego Tańca, dokładnie 6 lipca, Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi Złotą Płytę. Oznacza to, że album sprzedał się w nakładzie ponad piętnastu tysięcy egzemplarzy.

Kizo – Ostatni Taniec – odsłuch albumu

Obecnie Kizownik skupia się także na działalności spożywczej. Raper po wprowadzeniu mrożonej pizzy, napoju kawowego i batoników rozszerza ofertę. Niedawno ogłosił nowy smak Kizzersów oraz kolejny wariant Sukcesiliany.

@rytmypl Życzymy smacznej kawusi z @kizo_boss_mts #smacznakawusia #kizo #coffee #viral #fyp #dc ♬ Disney – Kizo

Kizo cały czas promuje swój Ostatni Taniec. Reprezentant chillwagonu pokazał fanom teledysk do singla Kizo mood nagranego razem z Okim. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →