kadr z klipu do utworu „Kuchnia Polska” Kizo

Kizo pokazał, jak dba o fanów. Z jednym z nich wykonał swój hit


10 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas jednego z ostatnich koncertów Kizo zaprosił młodego fana, by wykonał razem z nim jego hit Król Balu. Sprawdź szczegóły!

Spełnienie marzeń

Kto z Was nie marzył nigdy, by stanąć na scenie i wraz ze swoim idolem wykonać jego największy hit przed wielotysięcznym tłumem? Taką szansę dostał pewien fan Kizo podczas jednego z ostatnich koncertów z trasy Ostatni Taniec Tour. Raper zaprosił młodego chłopaka na scenę, by wykonał razem z nim utwór Król Balu. Jak widać na poniższym nagraniu, wypadło to znakomicie, a fan czuł się na scenie jak ryba w wodzie. A Wy? Jaki utwór najchętniej wykonalibyście wraz z Kizo, mając okazję towarzyszyć mu na scenie?

Kizo wraz z młodym fanem wykonują Króla Balu

@kizo_boss_mts

Piekne to bylo

♬ dźwięk oryginalny – kizo_boss_mts

Kizo na trasie Ostatni Taniec Tour!

Trasa Kizo Ostatni Taniec Tour trwa w najlepsze! Reprezentant chillwagonu wystąpi jeszcze w następujących terminach:

  • 19.08 – Piła – Wyspiarz
  • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
  • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
  • 02.09 – Katowice – P23
  • 03.09 – Gdańsk – Hala Olivia Planty

Robiąc sobie niejako przerwę od trasy, Kizo wystąpi także na Magicznej Plaży w Bukowie 14 sierpnia. Oprócz solowych koncertów rapera nie zabraknie na Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie wystąpi drugiego dnia wydarzenia, czyli 12 sierpnia. Oprócz Kizownika na festiwalu zagrają m.in. Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Bilety na trasę Kizo oraz Lech Polish Hip-Hop Festival są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Podczas jednego z ostatnich koncertów Kizo zaprosił młodego fana, by wykonał razem z nim jego hit Król Balu. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Spełnienie marzeń Kto z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →