kadr z klipu do utworu „Kuchnia Polska” Kizo

Kizo pokazał, jak dba o fanów. Z jednym z nich wykonał swój hit


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Podczas jednego z ostatnich koncertów Kizo zaprosił młodego fana, by wykonał razem z nim jego hit Król Balu. Sprawdź szczegóły!

Spełnienie marzeń

Kto z Was nie marzył nigdy, by stanąć na scenie i wraz ze swoim idolem wykonać jego największy hit przed wielotysięcznym tłumem? Taką szansę dostał pewien fan Kizo podczas jednego z ostatnich koncertów z trasy Ostatni Taniec Tour. Raper zaprosił młodego chłopaka na scenę, by wykonał razem z nim utwór Król Balu. Jak widać na poniższym nagraniu, wypadło to znakomicie, a fan czuł się na scenie jak ryba w wodzie. A Wy? Jaki utwór najchętniej wykonalibyście wraz z Kizo, mając okazję towarzyszyć mu na scenie?

Kizo wraz z młodym fanem wykonują Króla Balu

@kizo_boss_mts

Piekne to bylo

♬ dźwięk oryginalny – kizo_boss_mts

Kizo na trasie Ostatni Taniec Tour!

Trasa Kizo Ostatni Taniec Tour trwa w najlepsze! Reprezentant chillwagonu wystąpi jeszcze w następujących terminach:

  • 19.08 – Piła – Wyspiarz
  • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
  • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
  • 02.09 – Katowice – P23
  • 03.09 – Gdańsk – Hala Olivia Planty

Robiąc sobie niejako przerwę od trasy, Kizo wystąpi także na Magicznej Plaży w Bukowie 14 sierpnia. Oprócz solowych koncertów rapera nie zabraknie na Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie wystąpi drugiego dnia wydarzenia, czyli 12 sierpnia. Oprócz Kizownika na festiwalu zagrają m.in. Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Bilety na trasę Kizo oraz Lech Polish Hip-Hop Festival są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Podczas jednego z ostatnich koncertów Kizo zaprosił młodego fana, by wykonał razem z nim jego hit Król Balu. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Bilety na Ostatni Taniec Tour Kizo!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →