kadr z teledysku „Piątek”

Nieważne, jaki jest dzień tygodnia. Kubańczyk przeniesie się w czasie podczas koncertu w Hulakuli


28 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Kubańczyk już niedługo wystąpi w Warszawie. Raper zagra swoje największe hity, wydłużając weekend o jeden dzień.

Kubańczyk robi piątek w sobotę

Wszyscy fani Kubańczyka z Warszawy i okolic będą mieli okazję przenieść się z raperem w czasie. 9 lipca, w sobotę twórca zagra koncert w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Impreza odbędzie się przy ul. Jagiellońskiej 82B o 21:00. Wstęp mają wyłącznie osoby pełnoletnie i osoby powyżej szesnastego roku życia z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna.

Zobacz: Najnowszy singiel Kubańczyka o piatku każdemu umili poniedziałek. Gościnnie Wac Toja

Raper zagra swoje największe hity, w tym Stargard, Lady Pank czy Piątek, który choć przez chwilę pozwoli na przedłużenie weekendu o bonusowy dzień. W swoim repertuarze Kubańczyk ma również takie przeboje, jak Stringi, Glow up, Stargard 2 lub Lady Pank 2. Współpracował m.in. z AdMą, Małachem, Popkiem i B.R.O. Bilety na Kubańczyka w warszawskiej Hulakuli znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem, liczba wejściówek jest ograniczona.

Kubańczyk feat. AdMa – Nie mogę przestać

Kubańczyk nieustannie pozostaje w czołówce najpopularniejszych polskich twórców. W ciągu miesiąca uzbierał blisko milion słuchaczy na Spotify, a jego single osiągają kilka milionów streamów. Liczby przekładają się również na wyróżnienia. W zeszłym roku Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi pięć platynowych wyróżnień, w tym dwa podwójnie.

Co jeszcze przygotowali włodarze Hulakuli?

Koncert Kubańczyka to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowali organizatorzy. W czerwcu Rozrywkowe Centrum Miasta odwiedzili m.in. Dawid Artysta z projektem Vibe House Club, Tribbs oraz DJ Kuba & Neitan.

Przeczytaj także: Tribbs – całą Polska buja się do jego bitów. Smak słów, ale to Euphoria?

Kilka dni po koncercie autora Piątku, dokładnie 15 lipca, na scenie Hulakuli wystąpią Natalia Nykiel oraz DJ Black Belt Greg. Start wydarzenia również zaplanowano na 21:00 i podobnie jak w przypadku Kubańczyka uczestniczyć w nim mogą wyłącznie osoby pełnoletnie lub co najmniej szesnastolatkowie ze zgodą rodzica lub opiekuna. Wejściówki także znajdziecie na Biletomat.pl.

Kubańczyk już niedługo wystąpi w Warszawie. Raper zagra swoje największe hity, wydłużając weekend o jeden dzień. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kubańczyk robi piątek w sobotę […]

Kup bilet na koncert Kubańczyka w Warszawie!

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →