fot. materiały prasowe

Spędź sylwestrową noc w warszawskim klubie Hulakula


02 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Hulakula po raz kolejny zorganizuje sylwestrową imprezę. Tym razem w warszawskim klubie wystąpią Lina i Marta Dryll.

Wielkie odliczanie rozpoczęte

Warszawski klub Hulakula organizuje sylwestrową imprezę w klimatach lat 2000. Czego można się spodziewać? Na pewno kolorów, cekinów, brokatu i do tego piosenek, które towarzyszyły nam we wczesnych latach dwutysięcznych. Podczas nocy pełnej wrażeń odbędzie się też m.in. konkurs taneczny i turniej w kręgle, a do dyspozycji gości będzie specjalnie przygotowana na tę okazję rajska plaża.

Zapraszamy na najlepszy sylwester w klimacie lat 2000 w Warszawie!😎
Moda z lat ‘00 to stylizacje eklektyczne, śmiało łączące trendy i estetyki, często kontrowersyjne i odważne.
A teraz Ty pokaż swoją nietypową stylizację z lat ’00 podczas sylwestra w HULAKULA!🎗✨

– zaprasza Hulakula.

Przeczytaj także: Sanah wyruszy na podbój stadionów. Nowy singiel najlepszy dzień w moim życiu zdradza nadchodzące plany wokalistki

Spędź sylwestrową noc w warszawskim klubie Hulakula!
fot. materiały prasowe

Podczas nadchodzącego wydarzenia na scenie wystąpią uczestniczki programu The Voice Of Poland. Pierwsza z nich – Karolina Jarzyńska – występująca pod pseudonimem Lina, znalazła się drużynie Tomsona i Barona. Wokalistka od samego początku udowadniała, że jej estradowej osobowości nie przyćmi nikt. Druga z pań – Marta Dryll – w programie zawędrowała aż do półfinału. Gatunki muzyczne, w których porusza się najchętniej, to soul, r&b i pop. Marta była również chórzystką Marii Sadowskiej, na której koncertach prezentowała swój materiał. Wokalistki w ramach swojej kariery współpracowały między innymi z takimi artystami i artystkami jak: Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace, Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, Monika Lewczuk, Marcin Maciejczak, Maria Sadowska, Paweł Domagała, Natalia Nykiel, Kasia Cerekwicka, Natasza Urbańska i wieloma innymi.

Podczas imprezy sylwestrowej w Hulakula będzie można usłyszeć też najlepszych Warszawskich DJ-ów. Na scenie głównej wystąpi DJ Exation, na sali VIP pojawi się Lucy Monsalve, a na rajskiej plaży w środku zimy usłyszycie Psychopatkę.

Kup bilety na imprezę sylwestrową w Hulakula

Jeśli więc nie macie jeszcze planów na zbliżającego się Sylwestra, to już teraz zapraszamy was do kupienia biletów na imprezę w warszawskim Hulakula! Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.


Hulakula po raz kolejny zorganizuje sylwestrową imprezę. Tym razem w warszawskim klubie wystąpią Lina i Marta Dryll. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Wielkie odliczanie […]

Kup bilety na Sylwestra w Hulakula!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →