Zespół Kodaline nagrał teledysk na ulicach Warszawy! Zobacz, jak Irlandczyków zainspirowała stolica!


21 lipca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kodaline - jedna z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festiwal - nagrał swój najnowszy teledysk w Warszawie.

Akustyczna wersja kawałka Brother zapowiada nową płytę grupy, która jesienią pojawi się w sklepach. Irlandczycy premierowo zaprezentowali swój najnowszy singiel właśnie podczas Orange Warsaw Festiwal 2017. Gorąca reakcja publiczności zainspirowała chłopaków z Kodaline do nagrania klipu na ulicach polskiej stolicy. 

Brother (Acoustic from streets of Warsaw) by Kodaline on VEVO.

Utwór Brother zapowiada trzecią płytę Kodaline, która powstała we współpracy z producentami pracującymi na co dzień z takimi gwiazdami, jak Beyonce czy Sam Smith. Jak przyznają muzycy, na kształt ich nowego materiału miało też wpływ spotkanie z Kygo, z którym Kodaline nagrało kawałek Raging. 

 

 

Kodaline – jedna z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festiwal – nagrał swój najnowszy teledysk w Warszawie. Akustyczna wersja kawałka Brother zapowiada nową płytę grupy, która jesienią pojawi się w sklepach. Irlandczycy premierowo zaprezentowali swój najnowszy singiel właśnie podczas Orange Warsaw Festiwal 2017. Gorąca reakcja publiczności zainspirowała chłopaków z Kodaline do nagrania klipu na ulicach polskiej stolicy.  […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: