Twenty One Pilots wracają z singlem „Shy Away” i datą premiery nowego albumu


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Nowy album od duetu Twenty One Pilots, zatytułowany Scaled And Icy, ukaże się już za chwilę! Zespół zapowiada go świeżym singlem Shy Away.

Tajemnicze znaki od Twenty One Pilots rozszyfrowane

Potwierdziły się informacje, do których kilka dni temu dotarli fani grupy Twenty One Pilots. To oni jako pierwsi odkryli enigmatyczny symbol greckiej litery PSI, która swoim kształtem przypomina również SAI, czyli „róg śmierci” – japońską broń defensywną, podobną do widełek. Nietrudno zaważyć tu korelację między nazwą tego przedmiotu, a tytułem nadchodzącego albumu amerykańskiego duetu – Scaled And Icy.

Twenty One Pilots wracają z nowym albumem "Scaled And Icy”
Twenty One Pilots – „Scaled And Icy”

Fani Twenty One Pilots jako pierwsi odkryli również nie mniej tajemniczego, niebieskiego smoka, którego łuski ukazywały się po wpisaniu w przeglądarkę domeny www.slacedandicy.com, jeszcze na długo przed oficjalną premierą tytułu, czy okładki nowego albumu duetu. To raczej nie przypadek, że ten sam niebieski smok na owej okładce się pojawił.

Twenty One Pilots wracają z nowym albumem "Scaled And Icy”
Twenty One Pilots – „Scaled And Icy”, okładka albumu

Okazuje się jednak, że Twenty One Pilots przekazywali swoim fanom ukryte wskazówki dużo wcześniej. Już na zdjęciu promującym ich świąteczny singiel – Christmas Saves The Year, spostrzegawczy fani mogą dostrzec napis „SAI is propaganda”. Miał on zwrócić uwagę fanów na manipulacyjną moc mediów, która jest jednym z tematów poruszanych na nowym albumie grupy.

Twenty One Pilots wracają z nowym albumem "Scaled And Icy”
Twenty One Pilots – „Scaled And Icy”
Twenty One Pilots wracają z nowym albumem "Scaled And Icy”

Nowy album od Twenty One Pilots ukaże się już za chwilę

Duet Tylera Josepha i Josha Duna postanowił nie trzymać fanów dłużej w niepewności i zdradził szczegóły swojego nadchodzącego wydawnictwa. Piąty album Twenty One Pilots, zatytułowany Scaled And Icy, ukaże się już 21 maja!

Wydawnictwo jest wynikiem wirtualnej pracy muzyków, którzy czas lockdownu spożytkowali na tworzenie nowej muzyki. Tyler Joseph napisał i prawie w całości sam wyprodukował tę płytę w swoim domowym studiu, podczas gdy Josh Dun dogrywał swoje partie perkusyjne na drugim końcu kraju. Nie dziwi zatem fakt, że album Scaled And Icy przepełniony jest emocjami towarzyszącymi nam w 2020 roku: niepokojem, samotnością, znudzeniem, czy wątpliwościami dotyczącymi przyszłości. Duet zdecydował się również na odważniejsze i bardziej kreatywne podejście do pisania nowej muzyki. W rezultacie stworzyli utwory, które dają siłę do działania, nawet pomimo chwilowych niepowodzeń.

Twenty One Pilots – Scaled And Icy, tracklista albumu

 1. Good Day
 2. Choker
 3. Shy Away
 4. The Outside
 5. Saturday
 6. Never Take It
 7. Mulberry Street
 8. Formidable
 9. Bounce Man
 10. No Chances
 11. Redecorate

Twenty One Pilots zapowiadają album Scaled And Icy singlem Shy Away

Preorder albumu Scaled And Icy jest już dostępny na oficjalnej stronie zespołu. Duet podzielił się również pierwszą zapowiedzią krążka, w formie przebojowego singla Shy Away, który rozpoczyna również zupełnie nową erę w karierze Twenty One Pilots. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk!

Twenty One Pilots zapraszają na swój pierwszy, pandemiczny koncert w formie livestreamu – Twenty One Pilots – Livestream Experience 

Album i singiel to jednak nie wszystko, co przygotowali dla nas Tyler Joseph i Josh Dun. Zespół zapowiedział również swój pierwszy w karierze globalny livestream – Twenty One Pilots – Livestream Experience, który odbędzie się w sobotę, 22 maja o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego. Wydarzenie zapowiada się jako niezapomniany spektakl, wypełniony zarówno nowymi utworami, jak i największymi hitami zespołu z ich dotychczasowej kariery. Nie przegapcie!

Twenty One Pilots wracają z nowym albumem "Scaled And Icy”
Twenty One Pilots – Livestream Experience

Nowy album od duetu Twenty One Pilots, zatytułowany Scaled And Icy, ukaże się już za chwilę! Zespół zapowiada go świeżym singlem Shy Away. Tajemnicze znaki od Twenty One Pilots rozszyfrowane Potwierdziły się informacje, do których kilka dni temu dotarli fani grupy Twenty One Pilots. To oni jako pierwsi odkryli enigmatyczny symbol greckiej litery PSI, która […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.