Royal Blood nadchodzą z nowym albumem niczym tajfun


22 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Brytyjski duet Royal Blood zapowiada swój długo wyczekiwany, trzeci album. Posłuchajcie najnowszego singla Typhoons i zamówcie preorder!

Reklama

Royal Blood powracają

Cztery lata. Tyle Mike Kerr oraz Ben Thatcher, tworzący duet Royal Blood kazali nam czekać na nowości spod swojego szyldu. Ale już jest! Jawi się na horyzoncie muzycznych premier i nadchodzi coraz większymi krokami. Wyczekiwany, trzeci album z gatunku królewskiego grania!

Duet Kerr-Thatcher powrócił na języki fanów jesienią minionego roku, kiedy to tajemniczo podzielili się – niby nic nie zwiastującym – singlem Trouble’s Coming. Jednak już wtedy wiadomo było, że zapowiedź ich kolejnego krążka to tylko formalność i kwestia czasu.

Royal Blood – Trouble’s Coming, posłuchaj singla

Nowy, gniewny singiel od Royal Blood

Tę otrzymaliśmy właśnie teraz wraz z kolejnym singlem odsłaniającym karty trzeciego albumu Royal Blood. Jak się okazuje tytułowy utwór Typhoons to kontynuacja brzmienia, które Brytyjczycy zaprezentowali nam jesienią. Jest mocno i współcześnie, z agresywną gitarą i bujającym bitem wybijanym przez perkusję.

Royal Blood Typhoons
Royal Blood – „Typhoons”, okładka singla

O premierze swojego najnowszego singla Mike i Ben piszą na socjal mediach zespołu:

Singiel Typhoons to muzyczny odpowiednik zagubienia we własnych myślach aż do spotkania ze swymi demonami. To także przypomnienie, że z ogarniającym mrokiem jest jak z burzami – nie trwają wiecznie.

Ta piosenka była jednym z tych wyjątkowych momentów, w których proces twórczy w ogóle nie przypominał pisania. To było bardziej jak przywiązanie do ziemi i otrzymanie natchnienia w postaci świętej błyskawicy.

Royal Blood – Typhoons, zobacz teledysk do singla

Nowy album Royal Blood – data premiery, tracklista, preorder i okładka

Trzeci album Royal Blood, zatytułowany Typhoons ujrzy światło dzienne już 30 kwietnia. Preorder płyty możecie od teraz zamawiać na oficjalnej stronie zespołu. Z kolei pełna tracklista krążka prezentuje się następująco:

 1. Trouble’s Coming
 2. Oblivion
 3. Typhoons
 4. Who Needs Friends
 5. Million & One
 6. Limbo
 7. Either You Want It
 8. Boilermaker
 9. Mad Visions
 10. Hold On
 11. All We Have Is Now
Royal Blood Typhoons
Royal Blood – „Typhoons”, okładka albumu

Nie przegapcie tej premiery!

Brytyjski duet Royal Blood zapowiada swój długo wyczekiwany, trzeci album. Posłuchajcie najnowszego singla Typhoons i zamówcie preorder! Royal Blood powracają Cztery lata. Tyle Mike Kerr oraz Ben Thatcher, tworzący duet Royal Blood kazali nam czekać na nowości spod swojego szyldu. Ale już jest! Jawi się na horyzoncie muzycznych premier i nadchodzi coraz większymi krokami. Wyczekiwany, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.