Royal Blood i ich interpretacja utworu Metalliki


19 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Premiera The Metallica Blacklist już coraz bliżej. W związku z tym, w Internecie pojawiają się kolejne covery, które znajdą się na wydawnictwie. Tym razem trafiło na Royal Blood.

Trzydziestolecie Czarnego Albumu

The Metallica Blacklist to wyjątkowe wydawnictwo przygotowane z okazji trzydziestolecia tak zwanego Czarnego Albumu Metalliki. Zespół zaprosił ponad 50 różnych wykonawców i zespołów do nagrania coverów utworów z tej płyty. Na The Metallica Blacklist pojawią się chociażby Elton John, Miley Cyrus, Weezer, J Balvin, Biffy Clyro czy Juanes. Cyfrowa premiera albumu będzie miała miejsce 10 września, zaś 1 października ukaże się jego fizyczna wersja. Dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony na cele charytatywne, które sami wybiorą autorzy coverów. Więcej o płycie przeczytacie tutaj.

Royal Blood i ich interpretacja utworu Metalliki
The Metallica Blacklist – okładka

Royal Blood, Sam Fender i St. Vincent w coverze Sad But True

Obsada tego wyjątkowego wydawnictwa jest, co by tu nie mówić, bardzo mocna i przekrojowa. Każdy z artystów na swój sposób i w swoim stylu wykonał dany utwór, dlatego też bardzo ciekawym doświadczeniem jest puszczenie sobie jednego utworu w interpretacji kilku różnych gości. Taka sytuacja jest możliwa teraz na przykład z Sad But True, do którego swoje ręce przyłożyli już Sam Fender i St. Vincent, odpowiednio w balladowym i industrialnym coverze.

Teraz swoją cegiełkę dokłada także duet Royal Blood. Panowie w kwietniu wydali nieco taneczny krążek Typhoons, jednak ich spojrzenie na Sad But True jest ciężkie, przypominające dokonania z ich debiutanckiej płyty. Utworowi towarzyszy teledysk w reżyserii Aarona Hymesa.

Royal Blood – Sad But True, z albumu The Metallica Blacklist

Premiera The Metallica Blacklist już coraz bliżej. W związku z tym, w Internecie pojawiają się kolejne covery, które znajdą się na wydawnictwie. Tym razem trafiło na Royal Blood. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Kup bilet na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →