Muse wydadzą wyjątkowy, koncertowy film „Simulation Theory: The IMAX Experience”


14 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Niezwykła niespodzianka dla fanów Muse! Zespół przygotował wyjątkowy, koncertowy film. Premiera już za chwilę, poznajcie szczegóły.

Muse przygotowali niezwykły film koncertowy Simulation Theory: The IMAX Experience

Fani rockowego zespołu Muse, którzy uczestniczyli rok temu w krakowskim koncercie grupy w ramach trasy Simulation Theory World Tour, promującej najnowsze wydawnictwo Brytyjczyków o tym samym tytule, wiedzą, że było to doświadczenie niezwykłe, z serii tych na najwyższym poziomie muzycznym, ale również wizualnym i produkcyjnym.

Muse - Simulation Theory: The IMAX Experience

Film Muse – Simulation Theory: The IMAX Experience, czyli ekskluzywne i innowacyjne doświadczenie audiowizualne

Na bazie tego, co mogliśmy obserwować na koncertach z Simulation Theory World Tour, zespół stworzył wyjątkowy film koncertowy. Muse – Simulation Theory: The IMAX Experience to ekskluzywne i innowacyjne wydarzenie. Film oparty jest na ujęciach zarejestrowanych podczas zeszłorocznego koncertu grupy w arenie O2 w Londynie.

Usłyszymy w nim aż 22 utwory zespołu. Nie będzie to jednak zwykły zapis koncertu. Fragmenty muzyczne będą się bowiem przeplatać z ekscytującą i oszałamiającą wizualnie produkcją narracyjną. Fabuła będzie przedstawiać zespół naukowców badających anomalię paranormalną w poszukiwaniu ocalenia ludzkości.

Muse – Simulation Theory: The IMAX Experience to coś o wiele więcej niż film, czy koncert. Doświadczenie audiowizualne, zacierające granice między koncertem, narracją, światem rzeczywistym i wirtualnym. W produkcji została również wykorzystana technologia IMAX Digital Media Re-Mastering, która pozwala uzyskać oszałamiające efekty wizualne i precyzyjny dźwięk nowej generacji.

Muse – Simulation Theory: The IMAX Experience, zobacz zwiastun filmu!

Muse – Simulation Theory: The IMAX Experience – premiera filmu w kinach

Film Muse – Simulation Theory: The IMAX Experience będzie miał swoją światową premierę w specjalnie przystosowanych do wykorzystanej w nim technologii kinach IMAX już 17 sierpnia. Bilety na pokazy znajdziecie tutaj. 21 sierpnia produkcja ukaże się także w serwisach cyfrowych, takich jak iTunes, Amazon, czy Google Play.

Z kolei limitowana, ekskluzywna edycja specjalnego, stworzonego na bazie filmu, fizycznego box setu muzycznego będzie miała swoją premierę 11 grudnia. Więcej informacji i preorder znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu.

Muse - Simulation Theory: The IMAX Experience

Niezwykła niespodzianka dla fanów Muse! Zespół przygotował wyjątkowy, koncertowy film. Premiera już za chwilę, poznajcie szczegóły. Muse przygotowali niezwykły film koncertowy Simulation Theory: The IMAX Experience Fani rockowego zespołu Muse, którzy uczestniczyli rok temu w krakowskim koncercie grupy w ramach trasy Simulation Theory World Tour, promującej najnowsze wydawnictwo Brytyjczyków o tym samym tytule, wiedzą, że […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →