materiały promujące

Tame Impala będą świętować dziesięciolecie “Lonerism” na pustyni


14 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tame Impala szykują się do dziesiątej rocznicy wydania albumu Lonerism. Australijski zespół planuje świętować jubileusz na kalifornijskiej pustyni.

Kevin Parker z zespołem ruszają na pustynię

5 października 2012 roku na rynku ukazał się drugi studyjny album zespołu Kevina Parkera, Lonerism. Jak podaje Pitchfork, Tame Impala będzie świętować okrągłą rocznicę podczas festiwalu Desert Daze w Kalifornii. Impreza odbędzie się między 30 września a 2 października w Lake Perris.

Zobacz: Tame Impala coverują The Strokes. Czego jeszcze możemy spodziewać się po zespole Parkera?

Artyści zapowiedzieli, że podczas koncertu zagrają całe Lonerism, które składa się z dwunastu piosenek. Na krążku wydanym przez Modular Recordings, pojawiły się takie hity, jak Elephant czy Feels Like We Only Go Backwards.

Tame Impala – Lonerism – odsłuch albumu

Tame Impala to tylko jeden z punktów w obszernym line-upie imprezy. Innymi headlinerami są m.in. Iggy Pop, King Gizzard & The Lizard Wizard, Mild High Club, Perfume Genius oraz JPEGMAFIA. Podczas Desert Daze pojawią się również chociażby Psychodelic Porn Crumpets, The Space Lady, Reggie Watts, Nation of Language i The Paranoyds. Pełną listę artystów znajdziecie na plakacie poniżej.

W ciągu ostatniej dekady pomysł przerodził się w eksperyment, eksperyment w nowelizację, nagle w serię, rytuał, a potem w coś większego niż suma jego części. Połączył wielu ludzi w czasie, przestrzeni i duchu. Ciekawi, przekonani i niechętni stali się świadkami. Świadkowie stali się zwiedzającymi. Odwiedzający wyjeżdżali jako pasażerowie i wracali z kolejnymi. To, “gdzie” lub “co” staje się drugorzędne wobec odkrycia, niezależnie od tego, ile razy odkrycie to będzie potrzebne.

Na terenie ośrodka znajduje się piękne jezioro, piaszczysta plaża, dobrze utrzymane pola namiotowe ze stałymi toaletami i prysznicami, a także zacienione obszary porośnięte drzewami, otoczone nieprzerwanym pasmem gór.

– czytamy w opisie wydarzenia.
desert daze
fot. materiały prasowe

Tame Impala szykują się do dziesiątej rocznicy wydania albumu Lonerism. Australijski zespół planuje świętować jubileusz na kalifornijskiej pustyni. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kevin Parker z zespołem ruszają na pustynię […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →