Dua Lipa zapowiada nowy album „Club Future Nostalgia” z Madonną, Gwen Stefani i Markiem Ronsonem


17 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowe wydawnictwo od Dua Lipy ukaże się już 21 sierpnia. Co się na nim znajdzie? Sprawdźcie szczegóły Club Future Nostalgia!

Dua Lipa zaprasza do klubu Future Nostalgia

Dua Lipa zabiera nas do klubu w klimacie Future Nostalgia, o czym marzyli chyba wszyscy fani brytyjskiej wokalistki, zwłaszcza po premierze jej najnowszego, niezwykle tanecznego i przepełnionego dancefloore’owym klimatem krążka Future Nostalgia.

Wokalistka nie zwalnia tempa i idzie za ciosem, zaliczając po drodze sukces za sukcesem. Czy podobnie będzie w przypadku jej nadchodzącego, nowego wydawnictwa?

Club Future Nostalgia to album na którym znajdą się remixy z pierwotnej wersji płyty Future Nostalgia. Nie będzie to jednak zwykła składanka. Dua przygotowała bowiem sporo zaskakujących niespodzianek!

Dua Lipa Club Future Nostalgia

Dua Lipa w jednym utworze z Madonną i Missy Elliott

Na płycie poza nowymi wersjami przebojów z Future Nostalgia znajdą się również wyjątkowe współprace z największymi gwiazdami światowej estrady pop. Jakiś czas temu Dua zapowiedziała remix utworu Levitating, autorstwa The Blessed Madonna, w którym zaśpiewają również Madonna i Missy Elliott. Kawałek ukaże się już 14 sierpnia.

To nie koniec niespodzianek. Dua Lipa zaśpiewa również z Gwen Stefani!

W międzyczasie Dua zapowiedziała kolejny remix. Doczeka się go także singiel Physical, a w jego nowej wersji, za którą muzycznie będzie odpowiadał Mark Ronson usłyszymy Gwen Stefani. Wow! Zebranie takich nazwisk na jednym albumie to spory sukces dla tak młodej wokalistki, jaką jest Dua Lipa.

Club Future Nostalgia – premiera nowego albumu Dua Lipy

To oczywiście nie wszystko, co znajdzie się na albumie Club Future Nostalgia. Nie przegapcie tego, z pewnością wartego uwagi i pełnego tanecznych bitów, krążka. Premiera już 28 sierpnia. Save the date!

Dua Lipa Club Future Nostalgia

AKTUALIZACJA: Dua Lipa – Levitating feat. Madonna and Missy Elliott (The Blessed Madonna Remix), posłuchaj!

Levitating w wykonaniu Dua Lipy, Madonny oraz Missy Elliott, którego autorką jest The Blessed Madonna, jest już dostępny! Trzeba przyznać, że ze słodkiego utworu, jakim jest w oryginale, kawałek ten otrzymał zupełnie nowe życie i przekształcił się w prawdziwy, klubowy banger. Posłuchajcie efektów tej wyjątkowej współpracy i zobaczcie teledysk, w którym z nieznanych powodów, niestety zabrakło Madonny.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.