Białas z kolejnymi sukcesami! Raper zdominował listy sprzedaży


18 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Białas kontynuuje Inwazję naszego kraju i sukcesywnie podbija nie tylko listy przebojów, ale także notowanie sprzedażowe. Tym razem na OLiS pojawiły się jego 4 albumu.

Inwazja spadnie na kraj

Takim tekstem, Grzegorz Ciechowski wprowadzał nas w klimat nowego albumu BiałasaH8M5. Natomiast dziś możemy śmiało stwierdzić, że owa inwazja, spadła na nas już w dniu premiery albumu, bowiem H8M5 całkowicie zdominowało ostatnie OLiS, w okresie 31.07.2020 – 06.08.2020.

Białas feat. Grzegorz Ciechowski – Inwazja

W najlepszej 10. notowania Związku Producentów Audio Video znalazły się aż 4 albumy współzałożyciela SBM Label. Oprócz H8M5, które wylądowało na pierwszej pozycji, w notowaniu znajdziemy także H8M4 (4), Polon (6) i HYPER2000 (7). Natomiast jeżeli chodzi o inne rapowe albumy, to w top10 uplasował się także debiutancki krążek Piotra CartmanaStrefa Dyskomfortu (2 miejsce), a także DISCO NOIR od Tedego.

Białas

Przeczytaj także: BEST EVER? – recenzja H8M5 Białasa


Inwazja na Spotify

To jednak nie koniec sukcesów Białasa. Raper dołączył między innymi do Taco Hemingway’a czy Bedoesa osiągając liczbę miliona słuchaczy na Spotify.

Białas – H8M5 – odsłuch albumu

Krążek Białasa dostępny jest już na wszystkich serwisach streamingowych. Jeżeli jednak jesteście fanami fizycznych nośników, to wersję CD albumu znajdziecie na stronie sbmstore.pl

Białas kontynuuje Inwazję naszego kraju i sukcesywnie podbija nie tylko listy przebojów, ale także notowanie sprzedażowe. Tym razem na OLiS pojawiły się jego 4 albumu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →