Dwa nowe albumy od Taco Hemingway’a już za chwilę! Preorder już jest.

Podziel się newsem:

Taco Hemingway przerwał znaczącą ciszę i poinformował na swoim Instagramie, że już niedługo wyda dwa nowe albumy. Sprawdźcie kiedy!

Wydam parę płyt w lipcu

Tak Taco nawijał w swoim #hot16challenge2. Raper przyzwyczaił nas już, że wiele jego płyt ukazuje się niespodziewanie właśnie w tym miesiącu, tak więc fani ze zniecierpliwieniem wyczekiwali nowości od Filipa Szcześniaka właśnie w lipcu. Niestety miesiąc dobiega końca i wiemy już na pewno, że nowego wydawnictwa od Taco w nim nie otrzymamy. Sam raper potwierdził to właśnie na swoim Instagramie.

Taco Hemingway nowy album

Taco Hemingway wyda aż dwa albumy!

Jednak nic straconego, a co się odwlecze to nie uciecze. Nowy album od Taco ukaże się niedługo. Co więcej, otrzymamy tych albumów aż dwa! Wydawnictwa od Taco ukaże się już na przełomie sierpnia i września.

Taco Hemingway nowy album

Dodatkowo, raper dodał na swoje story tajemnicze zdjęcie, które podpisał wymownie „Do jutra”. Czy możemy się dziś spodziewać kolejnego singla od Taco?

Taco Hemingway nowy album

W oczekiwaniu na nowości od Filipa Szcześniaka posłuchajcie jeszcze raz ostatniego singla rapera – Polskie Tango, który zapowiada jeden z jego albumów o tytule Jarmark. Sprawdźcie również, co słychać w nowej wytwórni założonej właśnie przez Taco, Steeza, Oskara, Jedynaka i ChwiałaLabel 2020.

Taco Hemingway – Polskie Tango, posłuchaj!


AKTUALIZACJA: Nowy, urodzinowy singiel od Taco Hemingway’a – Michael Essien Birthday Party

Nasze przewidywania się ziściły. Taco Hemingway, który obchodzi dziś swoje 30. urodziny właśnie podzielił się swoim nowym singlem – Michael Essien Birthday Party, który zapowiada album o tytule EUROPA. Posłuchajcie!

Taco Hemingway – Jarmark i Europa, preorder albumów

Równocześnie z nowym singlem, wystartował także preorder dwóch nadchodzących albumów Taco Hemingway’a JARMARK oraz EUROPA. Znajdziecie je na stronie www.jarmarkeuropa.pl. Raper wypowiedział się na temat swoich nadchodzących wydawnictw:

Sam nie wiem jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu jak grom z jasnego nieba naszła mnie ochota na zrobienie prostej urodzinowej piosenki. MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę o tytule EUROPA. Album powstawał symultanicznie z JARMARKIEM i tak też będzie wydany. Praca nad EUROPĄ była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na JARMARKU. Pierwszy singiel z JARMARKU, Polskie Tango, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom.
Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi/słuchaczce decyzję, który zechce zakupić.
JARMARK trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. EUROPA dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i popierdolenia, tak jak robię to dokładnie w tym momencie.
Z późnoletnimi pozdrowieniami,
Filip

Taco Hemingway - Jarmark
Taco Hemingway – JARMARK, okładka
Taco Hemingway - Europa
Taco Hemingway – EUROPA, okładka

Taco Hemingway przerwał znaczącą ciszę i poinformował na swoim Instagramie, że już niedługo wyda dwa nowe albumy. Sprawdźcie kiedy! Wydam parę płyt w lipcu Tak Taco nawijał w swoim #hot16challenge2. Raper przyzwyczaił nas już, że wiele jego płyt ukazuje się niespodziewanie właśnie w tym miesiącu, tak więc fani ze zniecierpliwieniem wyczekiwali nowości od Filipa Szcześniaka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.