Tede udostępnia dodatkowy album dołączany do preorderów „DISCO NOIR”

Podziel się newsem:

Tede wraca z kolejną niespodzianką dla swoich słuchaczy. Tym razem warszawski raper udostępnił album, który dołączany był do preorderowych zamówień DISCO NOIR.

Tede – DISCO NOIR: Przedłużyfszy już dostępne

Nie tak dawno pisałem o tym, że TDF uwielbia zaskakiwać swoich słuchaczy. Dziś po raz kolejny raper to potwiedził. Wszystko to za sprawą udostępnienia dodawanego do preorderowych zamówień DISCO NOIR dodatkowego krążka – Przedłużyfszy.

Wraz z udostępnieniem albumu, na kanale rapera pojawił się ciekawie zrealizowany klip do utworu RAKIETTA. Natomiast kilka dni temu, do sieci trafił remix NICKI – hitu Trill Pema i Wac Toji.

Tede – RAKIETTA

Tede – NICKI REMIX

44. urodziny Tedego, czyli ŁEBODROM

Dokładnie dziś, czyli 24 lipca Tede obchodzi swoje 44. urodziny. Z tej okazji jak co roku warszawski raper organizuje nad morzem imprezę urodzinową. Tym razem wybór padł nie na Mielno, czy Koszalin, a na Łebę.

Warto także przypomnieć, że każdy, kto wybierze się na urodzinową imprezę rapera, w cenie biletu otrzyma album HIP-HOP NOIR, który jest follow-upem do tegorocznego DISCO NOIR. Więcej o tym krążku przeczytasz tutaj.

Tede - Hip-Hop Noir

Natomiast jeżeli chodzi o samą imprezę, to pojawią się na niej między innymi Trill Pem i Wac Toja. Nie zabraknie też ekipy Pal Hajs TV z Wuwuniem na czele, która ze swoją kamerą znajdzie się w samym centrum wydarzeń.

Kolejne niespodzianki w drodze

Powiedzieć, że TDF w tym roku rozpieszcza swoich fanów to za mało. Bowiem od początku 2020 na serwisy streamingowe trafiają kolejne reedycje kultowych krążków rapera.

Po ponownym wydaniu Esende Mylffon, w planach Tedego i jego ekipy jest jeszcze wydanie reedycji takich krążków jak Ścieżka Dźwiękowa, czy kolejne już wydanie S.P.O.R.T.

Natomiast na oficjalnej stronie rapera możecie zamówić praktycznie każdy pełnoprawny krążek z jego dyskografii. W tym winylowe i kasetowe wydanie Esende Mylffon.

Tede wraca z kolejną niespodzianką dla swoich słuchaczy. Tym razem warszawski raper udostępnił album, który dołączany był do preorderowych zamówień DISCO NOIR. Tede – DISCO NOIR: Przedłużyfszy już dostępne Nie tak dawno pisałem o tym, że TDF uwielbia zaskakiwać swoich słuchaczy. Dziś po raz kolejny raper to potwiedził. Wszystko to za sprawą udostępnienia dodawanego do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →