Smolasty, Natalia Szroeder i Miuosh w kolejnej odsłonie „Allegro Lektury 2.0”


19 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

W drugiej odsłonie podcastów Allegro Lektury 2.0 swoimi interpretacjami dzieł z kanonu polskiej literatury podzielą się m.in. Smolasty, Natalia Szroeder i Miuosh. Sprawdźcie szczegóły.

Allegro Lektury 2.0 to projekt, w którym zaproszeni artyści na swój sposób interpretują polskie dzieła literackie, w formie łączącej elementy podcastu z utworem muzycznym i słuchowiskiem.

Pierwsza odsłona serii zadebiutowała na platformach streamingowych w kwietniu. Wówczas wzięli w niej udział: Mery Spolsky, Ajgor Ignacy, Rosalie., Nadia Długosz, Kamil „Saful” Nożyński oraz Krzysztof Zalewski z gościnnym udziałem Jacka „Budynia” Szymkiewicza i Natalii Przybysz. Podcasty z pierwszego sezonu wysłuchano ponad 1,5 miliona razy.

Smolasty, Natalia Szroeder i Miuosh w drugiej odsłonie Allegro Lektury 2.0

W drugim sezonie projektu, wpływ na wybór dzieła literackiego mają słuchacze, głosując na instagramowych profilach artystów. W pierwszym odcinku, który jest już dostępny, Smolasty wziął na warsztat wiersz Kazimierza Przerwy-Tetmajera Lubię, kiedy kobieta… Posłuchajcie, jak sobie poradził:

Allegro Lektury 2.0 vol.2 | Smolasty – Lubię kiedy kobieta (autorstwa Kazimierza Przerwy-Tetmajera)

W kolejnych tygodniach z klasyką polskiej literatury zmierzą się Natalia Szroeder i Miuosh. Natomiast we wrześniu poznamy kolejnych dwóch artystów, którzy dołączą do projektu.

Premierowe odcinki drugiej odsłony Allegro Lektury 2.0 dostępne będą na platformach YouTube, Spotify, Lecton, TuneIn i Stitcher, a także w aplikacjach Apple i Google Podcasts.

W drugiej odsłonie podcastów Allegro Lektury 2.0 swoimi interpretacjami dzieł z kanonu polskiej literatury podzielą się m.in. Smolasty, Natalia Szroeder i Miuosh. Sprawdźcie szczegóły. Allegro Lektury 2.0 to projekt, w którym zaproszeni artyści na swój sposób interpretują polskie dzieła literackie, w formie łączącej elementy podcastu z utworem muzycznym i słuchowiskiem. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.