Miuosh, Nosowska, Smolik i NOSPR wykonali „Tramwaje i Gwiazdy” live z domów


21 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Mioush nie przestaje zaskakiwać! Właśnie podzielił się wykonaniem live swojego utworu Tramwaje i Gwiazdy, do którego zaprosił wyjątkowych gości. Wszystko to nagrane z domów!

Zobacz wyjątkowy koncert Miuosha w ramach akcji #zostańwdomu

Miuosh świetnie sobie radzi z kwarantanną i nie zwalnia tempa swojej pracy. Kilka dni temu zagrał wyjątkowy koncert, będący pełnoprawną częścią jego, przerwanej przez epidemię koronawirusa, trasy Powroty Tour. Podczas specjalnego koncertu nie zabrakło muzyków grających na żywo oprawy świetlnej, scenografii i przede wszystkim – wielu wyjątkowych gości, którzy zaśpiewali ze swoich domów wraz z Miuoshem.

Wyjątkowe wykonanie utworu Tramwaje i Gwiazdy z domu

Raper nie osiada na laurach po udanym koncercie i ponownie zaskakuje swoich fanów. Tym razem Miuosh podzielił się wykonaniem live swojego przeboju Tramwaje i Gwiazdy pochodzącego z wydanego w 2017 roku albumu POP. W oryginale, utwór ten raper zaśpiewał z Katarzyną Nosowską. Nie inaczej jest tym razem!

W domowym, kwarantannowym wykonaniu utworu Tramwaje i Gwiazdy słyszymy Miousha oraz Katarzynę Nosowską. Kawałek zaaranżowano również na orkiestrę, która również wzięła udział w wersji live #zostańwdomu tego utworu. 70 muzyków Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia zagrało pod batutą Jana Stokłosy ze swoich domów. Na nagraniu słyszymy również Andrzeja Smolika, Michała Foxa Króla i członków zespołu MiuoshaFDG Orkiestra.

Miuosh FDG Orkiestra

Zobacz teledysk do Tramwaje i Gwaizdy live #zostańwdomu version

Temu wyjątkowemu wykonaniu towarzyszy równie wyjątkowy teledysk na który złożyło się 60 godzin montażu wideo i 12 godzin montażu dźwięku. W klipie widzimy wszystkich artystów, którzy nagrali swoje partie utworu Tramwaje i Gwiazdy we własnych domach za pomocą smartfonów. Zobaczcie:

Mioush nie przestaje zaskakiwać! Właśnie podzielił się wykonaniem live swojego utworu Tramwaje i Gwiazdy, do którego zaprosił wyjątkowych gości. Wszystko to nagrane z domów! Zobacz wyjątkowy koncert Miuosha w ramach akcji #zostańwdomu Miuosh świetnie sobie radzi z kwarantanną i nie zwalnia tempa swojej pracy. Kilka dni temu zagrał wyjątkowy koncert, będący pełnoprawną częścią jego, przerwanej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nosowska w Poznaniu

Biletomat.pl
od 80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.